Povídka č. 7 (9. kolo) - Ice & Fire

upraveno 20. března 2015 v Povídky

Komentáře

  • Mrazivé, stručné a působivé... Líbilo se mi, jak se autorovi podařilo navodit atmosféru :-)
  • upraveno 7. února 2015
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Přiznám se, že já vůbec nevím, kdo to Nissa je. :oops:
    Ale povídka je hodně dobrá. Autor dokázal na velmi malém prostoru vytvořit skvělou atmosféru, za to palec nahoru. A díky dobrému zpracování jsem povídku přečetl snad na dva nádechy. Super. :applause:
  • @Baron @červ měli jste pravdu, Oheň a Led jsou skutečně dvě strany jedné mince :D
  • @Dreamer na obou povídkách obdivuju tvůj úsporný styl psaní ;)
  • @Dreamer Obě dvě povídky byly skvělé! U této bych ti ještě navíc chtěla pochválit: po přečtení Ohně jsem čekala, že tato bude o Velkém Jiném, takže mě příjemně překvapilo, že jsem téma neuhádla. Takže bod za nepředvídatelnost, i když nevím, jestli plánovanou :)
  • upraveno 7. dubna 2015
    Mě vždycky štvala legenda o hrdinném Azorovi a jeho manželce, která na tlesknutí naklusala a s písní na rtech nastavila hruď a náš hrdina ji bez mrknutí oka probodl :) chtělo se mi tu pověst pořádně uzemnit a vymáchat v blátě.

    P.S. chápu, že je to báje/legenda a ty už takové bývají, jen mě zajímal, jaký by mohl být skutečný základ.
  • Obě povídky byli výborné. Hrozně moc obdivuji, tu hutnost atmosféry, kterou na mě oba příběhy dýchaly. :applause: :applause: :applause:
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.