Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize

Včera jsem shlédl Zlatý kompas a musím povedať, že sa mi to páčilo.

Dobrá kvalita obrazu.

Zajímaví herci (Eva Green! s dětským hlasem) a jejich výrazné výkony.

Efektní vizuální podívaná.

Četl jsem i knihu (jen první díl) a s filmovou adaptací jsem velmi spokojen.

Kdybyste žili v tom světě, jakého byste asi měli daemona? :wink:

1245246248250251394

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Everett_Young To si nejsem tak jistá, jestli byl výstižnější. Má to být žoldák, který je schopen boje - což tomu prvnímu nevěřím ani za mák, tomu druhému jo.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Ten druhý chlápek byla změna k lepšímu. Ale Daario z není ani jeden.
  • Met Šmit má hrát v novém Herr Potterovi... :-@
  • @Dreamer jako v nové trilogii ze světa Harryho Pottera "Fantastická zvířata a kde je najít" :wall:
  • Krisa napsal(a):

    A hrozně mě irituje odstín jeho vlasů, to ale nevím proč.

    možná je to proto, že v tom samém odstínu má i pleť. taky by mě zneklidňoval člověk s tělovýma vlasama.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    červ napsal(a):

    možná je to proto, že v tom samém odstínu má i pleť. taky by mě zneklidňoval člověk s tělovýma vlasama.

    Je to možný. Jeho vlasy mi prostě přijdou o chlup světlejší, než by měly být.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Everett_Young napsal(a):

    Met Šmit má hrát v novém Herr Potterovi... :-@

    Kdo to je? :oops:
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @Krisa Asi myslí Smitha, jedenásteho Doktora.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Jo tenhle!
  • :wall: :spike:
  • @Dreamer Zbytečné to jo, ale úplně nejhůř to nevypadá. Teda když pominu ty strojové řádky kukuřice.
    Aspoň se moje děti nebudou bát Sedmera krkavců jako já toho s Chýlkovou a Rosnerem.
  • upraveno 31. března 2015
    Mě na tom iritují ty přelety nad krajinou alá Peter Jackson a pak tam jsou dvě jména, přes která se nepřenesu, Alice Nellis a Martha Issová, tyhle dvě dámy mě na tom celém děsí asi nejvíce a depresivní starou verzi celkem můžu, je to slušný psycho thriller :D
  • Dreamer napsal(a):

    .. a pak tam jsou dvě jména, přes která se nepřenesu, Alice Nellis a Martha Issová, tyhle dvě dámy mě na tom celém děsí asi nejvíce ..

    Haha, to je u filmu, který jedna režírovala a druhá v něm hraje hlavní roli dost podstatná chyba :-D

  • Osobně myslím, že to bude pořádná hovadina, nicméně aspoň u toho nevidím jméno Troškovic Zdeněčka, což je pozitivní zpráva.
  • Navíc mi taky velmi vadí, jak dnešní pohádky předpokládají, že děti jsou idioti. Takže se herci stupidně pitvoří a pronáší křečovitě rádoby vtipné repliky s kanálním humorem na úrovni prdících vtipů z filmů s Adamem Sandlerem. Starší kousky, tedy ony takzvané klasiky, tohle v sobě nemají a proto jsou nadčasové a přirozené :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer Mé pohádkové srdce pláče. Je to naprosto tragické a v porovnání s 20 let starou pohádkou od Ráži to vynikne ještě víc. Ta je sice poměrně dost drsná a strašidelná, ale o divácích a hlavně dětech nepředpokládá, že jsou úplně blbí. Navíc krásná hudba od Hapky.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Everett_Young napsal(a):

    Osobně myslím, že to bude pořádná hovadina, nicméně aspoň u toho nevidím jméno Troškovic Zdeněčka, což je pozitivní zpráva.

    Tohle vypadá horší. Rozhodně než poslední dvě věci, co Troška natočil. Nejkrásnější hádanka a Čertova nevěsta nejsou nejlepší pohádky, co kdy kdo natočil, ale v té současné bídě ještě představují relativní nadprůměr.
  • No, mě ten trailer taky nějak moc nepřesvědčil, to obsazení mi přijde mírně řečeno rozpačité. Tipuju to na další český pohádkový p*ůser. :-P Jinak souhlasím, temné pohádky jsou nejlepší.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Jako PROČ? Proč má někdo potřebuje dělat daleko blbější verzi něčeho, co bylo dobré, aby každý viděl, jak je to oproti tomu starému blbé?
  • Protože doufají že se spousta lidí půjde do kina ujistit, že je to fakt blbé :-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Dreamer Něco jako ty haldy lidí, které chodily na 50 odstínů a pak všude tvítovaly, jak to bylo blbé a nedalo se to vydržet :P
  • @Krisa ano, přesně tihle :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Skukol som trailer a mám pocit, že som už videl celú rozprávku :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Gepeto Myslíš: "Bylo nebylo a žili spolu šťastně až do smrti"?
  • @Dreamer Konecne rozpravka, kde nehra ziadna miss, ale objavi sa tam moja oblubena herecka Olhova. Uvidime...
  • neuvěřitelné, poměr ceny a vizuálu, a vypadá to asi tisickrát líp než všechny dnešní "sci-fi" romantiky pro náctileté, takhle se to má dělat, né jako v debilních Divergence a hnusně vypadajících ultra nudných Hunger games, sem moc zvědavá na výsledek
  • neviem čo je vtipnejšie. či "žán", alebo že tam zaznie rosomák :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.