AGOT BG (Brno, Bratislava...)

upraveno 6. května 2011 v Deskové hry
«13456

Komentáře

  • upraveno 4. prosince 2010
    Dovolil jsem si to přesunout do kategorie AGOT hry. Já jinak můžu příští týden středa-pátek.
  • upraveno 7. prosince 2010
    No vidim, že předvánoční období je fakt smrtící, mě už taky pomalu zmáhá konec semestru, takže leden to asi jistí :-)
  • upraveno 7. prosince 2010
    Ja muzu treba pa, so, teoreticky ne, kdyby se nekomu chtelo... :)
  • upraveno 8. prosince 2010
    Jsem pro patek a nedeli:-)
  • upraveno 8. prosince 2010
    Já bych v pátek mohl. Tak co, Jaime, Amaroune a další? Ještě minimálně dva lidi by to chtělo.
  • upraveno 8. prosince 2010
    Pátek můžu :-)
  • upraveno 9. prosince 2010
    Do pátku mi něco vlezlo, takže přes den jsem vytížen, ale na večer budu volný. Takže v kdo a jak může? Pokud bystee chteli hrat prilis brzo, tak navrhuju sraz v Outpostu a ja doraim pozdeji. Jinak muzeme na Palube.
  • MIlMIl
    upraveno 9. prosince 2010
    Pokud chcete dělat celý víkend, možná by nebylo špatné spojit to s nějakým conem (třeba Pragofest 3.-6. 2. 2011). Rád bych se podobné akce taky zúčastnil, ale mám to Brno 140km, Praha a Blava 250, takže jeden večer moc nehrozí.
  • upraveno 9. prosince 2010
    Vubec bych se nebranil hrat od cca 17-18 hodin. A to klidne v nejake cajovne, kde maji velky stul a maji do 23h. Takze napriklad Dobra Trafika na Ujezde.
  • upraveno 9. prosince 2010
  • upraveno 9. prosince 2010
  • upraveno 9. prosince 2010
    No, ja hru klidne vezmu:-)
  • upraveno 9. prosince 2010
  • upraveno 9. prosince 2010
    Piokud se dohodneme na patku, tak napisu 2x dvoum lidem, takze mozna budeme kompletni. Ale potrebuju potvrzeni, ze jako jdeme.
  • upraveno 9. prosince 2010
    Aqwarty: rozhodne napis.
  • upraveno 9. prosince 2010
    Já končim ve škole někdy v 14:00 potom volno... Jen mne někam potom řekněte místo , čas
  • upraveno 9. prosince 2010
    Takze 22 minus 3 hodiny, to je 19h. Nejpozdeji v 18 hodin sraz (i kdyz bych radeji v 17:30, abychom stihli zrekapitulovat pravidla). Ok? Takze sraz bude v cajovne Dobra Trafika na Ujezde, zastavka Helichova.
  • upraveno 9. prosince 2010
    jj, já s tím teda počítám, začátek nejradši co nejdřív, třeba 17.00, když budete moct.
  • upraveno 9. prosince 2010
    Muzu tak od 18:30 tj. kdyztak dejte vedet kolem 18h, kolik vas je a jak dlouho budete jeste resit pravidla, stavet plan a tak. Proste jestli mam dorazit nebo ne.:)
  • upraveno 9. prosince 2010
    Já snad budu stíhat 17 hodinu ....
  • upraveno 9. prosince 2010
    ja zitra nemuzu, ale aspon dobra zprava - od vanoc budu mit komplet vsechny tri deskovky (tedy zaklad a obe rozsiteni) + to sem sice nepatri ale: z toho hbo to budu nahravat, takzte neni problem predat (kdyz zrovna udelame bg sraz:)
  • upraveno 10. prosince 2010
    Tak v kolik to teda odstartujem? Kolik nás bude? (Podle toho se asi rozhodne, esli budem čekat na Shaka, co?) Psal jsem ještě Andremu...
  • upraveno 10. prosince 2010
    Hele já se tam dostanu tak na tu Pátou nejdřív....
  • upraveno 10. prosince 2010
    Zpet, ja jsem uplnej idiot. Ja od zacatku prosince mam v 18:30 kazdy patek trenink a uplne na to zapominam. Vsem se omlouvam, ale ja dneska neprijdu....
  • upraveno 10. prosince 2010
    Ahoj, někdy bych AGoT taky rád záhrál (jak bg, lcg, BoW). Tak kdyby se ještě něco konalo, tak bych se mohl někdy taky uvolnit. :) Jo a jsem z Prahy.
  • upraveno 10. prosince 2010
  • upraveno 10. prosince 2010
    Jak teda ruší se to ?
  • upraveno 10. prosince 2010
    No vzhledem k tomu, že s aqwartym měli přijít potenciální další lidi a hlavně hra, tak bohužel jo, sorry...
  • upraveno 10. prosince 2010
    ok ok
  • upraveno 17. prosince 2010
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.