AGOT BG v Bratislave

upraveno 5. května 2011 v Deskové hry
mám stolovú hru AGOT - základné prevedenie, do Prahy sa žiaľ nedostanem a rád by som si zahral?

Dáme Bratislavské kolo? Hear me roar!
«1

Komentáře

  • upraveno 7. prosince 2010
    A bude prasátko? :-)
  • upraveno 7. prosince 2010
    já bych klidně někdy dal, mám to blíž než do Prahy. Nejlepší nějaký pátek nebo sobota.

    Zakládat na to zvláštní thread nebudu, ale klidně můžem dát základní hru i v Brně. Mám hru, prostor i případné další spoluhráče :)
  • upraveno 8. prosince 2010
    ak sa heavy hlásil :) tak sme traja. nájde sa ešte niekto z BA a ideme na to!
  • upraveno 8. prosince 2010
    Já o voze, sarven o koze. :-)
  • upraveno 8. prosince 2010
    Tak bude sviňa nebo koza? To jsem z toho jelen :-)
  • upraveno 8. prosince 2010
    Jestli az zase budu nekdy v Blave, tak se klidne seznamim s par AGOTari... A do Brna taky nekdy mirim, takze tam to vidim podobne - jen nejspis v blizsim terminu. Kazdopadne me tesi, ze vas to tak inspirovalo. Aspon to vsechno nemame pod tou dizkuzi k AGOTu.



    Jinak v Praze delame i vikendove akce (tj. zaciname v patek odpo a koncime v nedeli), vcetne prespani pokud je zajem. Takze pokud se nekdy domluvime, tak klidne muzete prijet. Dohodnem nejak dalsi hrace a muzeme hrat treba AGOT na nekolika stolech zaroven. Nebo treba i turnaj, pokud by nekdo chtel hrat AGOT dva dny v kuse (pripadne neco jineho):D Neni problem - staci mi aspon tech 5 hracu, kteri jsou ochotni prijet si zahrat a klidne to zorganizuju.





    EDIT: Predelal jsem tu svoji dizkuzi, at se tam muzeme domlouvat na jina mesta. Asi nema smysl plevelit to tu, az takhle. Takze co se presunout tam? A todle zrusit?
  • upraveno 9. prosince 2010
    nie, prosím si svoju nezávislú samostatnú skupinu! :D :D



    inak i to je jedno, aj keď sa trochu obávam, že ak sa to dá do jednej skupiny tak BA sa stratí. na druhú stranu, zdá sa, že sme tu max 2-3 slováci, takže aj tak asi nie je koho verbovať.



    takže vlastne kľudne to spojme :)
  • upraveno 9. prosince 2010
    Rušit nic nemusíme, neboj sarvene. A třeba se dohodnem na nějakém kompromisním místě na Moravě...? :-)
  • upraveno 9. prosince 2010
    Třeba u mě doma, na mém horském sídle? :-)
  • upraveno 9. prosince 2010
    heavy_head píše:
    Třeba u mě doma, na mém horském sídle? :-)




    A to je kde?
  • upraveno 9. prosince 2010
    V šumné Ostravě. To ti je krásný a drsný kraj...
  • upraveno 9. prosince 2010
    heavy_head píše:
    V šumné Ostravě. To ti je krásný a drsný kraj...




    Proc ne, navrhni kdy:)
  • upraveno 9. prosince 2010
    To byl jen takový nápad. :-)
  • upraveno 14. března 2012
    volanie osamoteného na púšti: sú tu ľudia, ktorí by si zahrali AGOT Boardgame (second version)
    v Bratislave?
  • ja by som mal zaujem isto :)
  • @Jaqen tiež tuším písal, že by si zahral... pridá sa ešte niekto z BA?
  • To sme v Blave fakt iba traja? Sarven, nehrával si náhodou ešte s niekym?
  • @Jaqen @rubac

    ja hrávam s jednou partiou, ale z tej nikto teraz dlhodobo nemôže.
    takže ak sa zoženie ešte jeden tak to môžeme dať, v štyroch je to už v pohode. chcelo by to v sobotu na obed, niekde v podniku kde je veľký stôl a nebudeme tam zavadzať. alebo v čajovni.

    alebo že by sa pridala aj @hildegarda?
  • @sarven Problem je, ze ja vobec ale vobec nepoznam pravidla a dost by som vas spomalovala
  • myslím, že pravidlá poznám iba ja. takže je to skôr o tom, či by ťa to bavilo a či by si mala toľko času. lebo treba rátať aspon 4 hodiny. aspoň.
  • upraveno 19. února 2013
    Ja by som navrhoval aby si každý čo nepozná pravidlá (teda aj ja) našiel nejaké na nete a aspoň trocha si ich preštudoval, aby nás potom zbytočne nespomalovali úplne základné veci
  • @Jaqen Suhlasim
    A kedy by to bolo?
    Pripadne nejaky link na ceske pravidla by sa hodil
  • tu sú pravidlá, v zásade ich vysvetlovanie trvá asi 25 minút, s tým, že to je iba základný rámec. Ďalšie veci sa dovysvetľujú priebežne, ako príde na ne.

    prečítať si ich dopredu je určite fajn, pomôže to.

    http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/hra-o-truny-deskova-hra-druha-edice-2532/

    navrhujem niektorú sobotu alebo nedeľu cca o jednej. dajte vedieť kto kedy môže.

  • @sarven A kde? Ak by to nebolo v Trnavke, tak radsej o pol druhej. O pol jednej davam malu spat, tak aby som mhdckou stihla :)
    Ja mozem az okolo 16.marca, ale ak najdete niekoho ineho do partie, kto bude moct skor, tak sa s tym zmierim :)
  • všetko je vec dohody. otázka kde je kardinálna. neviem o žiadnej herni, čiže najlepšie je nejaka čajovňa, kde nás nevyhodia - napr. mama a my na šafku by mohol byť dobrý tip
  • Hej, herna nam tu v ba akosi chyba
    Ide mi priamy spoj na Kamenne, na Safko sa dotrepem aj pesi
  • tá mama a my by mi vyhovovala, dá sa tam v pohode dostať trolejom a čo sa týka času, ten mám v podstate stále :D
  • tak dajte nejaké dátumy.
  • Ja som preč 2.3-9.3 takže vtedy nemôžem, inak hocikedy cez víkend
  • zdar, nedam ziaden preferovany datum. budem sa ale snazit dojst na cas i datum, ktory bude vyhovovat vam. len mi to dajte vediet par dni dopredu, aby som si to vedel dako zariadit, :) no teoreticky, by sme dosli mozno aj dvaja. WE DO NOT SOW!
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.