Sranda topič

upraveno 29. srpna 2017 v Rozličný pokec
Videa, Audia, Obrázky, vtipy atd co vás pobaví...

Prosíme, nevkládejte obrázky, videa, ani cokoliv dalšího, co nějak souvisí se seriálem, nebo z něj vychází. Pro takové účely je v kategorii Seriál vhodná třeba tato diskuze.

A já začnu tím jak se vyznamenala slovenská televize :-D
1287288290292293354

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    image
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @flanker.27 Na to je aj celá kompilácia :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Gepeto Sem s ní :)
  • @flanker.27 @Gepeto já to taky někde viděl ale nevim kde.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    image
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @M1on Tak tak :D Som to nemohol nájsť
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    image
  • Důkaz že i herec akčních filmů Van Damme si ze sebe umí udělat srandu. Tady blbne před zeleným pozadím, aby si ho mohli fanoušci vložit do scének. Zde příklad jeho použití Van Damme Přide mě to sympatický, když si hrdina akčních filmů dokaže na starý kolena tahle zablbnout.
  • @derfel Taky jsem koukal. :applause:
  • @derfel Mňa práve dnes podobným spôsobom potešilo toto.
  • Za siedmimi horami, za siedmimi dolami, za tromi moriami a desiatimi riekami, za štyrmi nížinami a šiestimi výšinami stojí domček. Z domčeka vyjde babka a šomre, "Prečo musím bývať tak ďaleko."
  • uniká mi zmysel tých textov, hlavne to miešanie francúžštiny a angličtiny. poradí niekto?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @sarven Tak po francúzsky ani taliansky neviem, ale chápem to proste ako:
    ,,Robíme najlepšie víno."
    ,,Nie, my robíme najlepšie víno."
    ,,Nie my!"
    ,,Talianske víno - najlepšie víno!"
    ,,My sme najlepší!"
    ,,My sme najlepší!"
    čosi, čosi, čo hádam nie je pre pointu významne dôležité
    ,,Dobre! Vybavíme si to ako chlap s chlapom."
    ,,Toto je vojna!"
    Vojna
    ,,Nevadí... Mením stranu."
    ,,Už to viac nezvládam. Vzdávam sa!"

    Neviem teda či hovoríš o tom Mikjanovom a teda o texte všeobecne (lebo to mi tak ťažké nepríde), alebo o tom strede, kde na seba čosi vybafnú (tam ani ja nepomôžem)
  • @sarven Tak to vybafnutí bych chápal asi jako vzájemné urážky ve francouzštině a italštině, ale jak správně poznamenal @Gepeto, není to pro pointu důležité. Celé je to myšleno jako parodie na chování Francouzů a Italů ve válce... :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    image
  • no významu rozumiem úplne v pohode. len nerozumiem, konštrukcii vety Je make the best wine. kde "Je" je francúzske "Ja"
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Kto čo JA, čo robím ROBÍM, koho/čo robím VÍNO, aké víno NAJLEPŠIE.

    Ak rozumieš významu, tak je to beztak fuk, point je, že sa pohádali a šli do vojny a kvôli čomu je zrejme nepodstatné.
  • U tohoto komiksu je to schválně, prostě trochu komolená gramatika a kombinace jazyků :) Je to právě jeden z rysů postav komiksu - hledej na googlu "polandball".
  • Gepeto napsal(a):

    Kto čo JA, čo robím ROBÍM, koho/čo robím VÍNO, aké víno NAJLEPŠIE.

    Ak rozumieš významu, tak je to beztak fuk, point je, že sa pohádali a šli do vojny a kvôli čomu je zrejme nepodstatné.

    ty mi asi nechcieš rozumieť :) významu rozumiem, príde mi ok. zaujímalo ma či to zmiešanie jazykov má nejaký Ďalší rozmer (napr. neochotu franúzov hovoriť anglicky, alebo tak). nepotrebujem opakovane vysvetlovať tú základnú rovinu, dík :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @sarven Ahá :D Sorry. Ono už tu na stránke bolo veľa komiksov od nich, tak mi to kombinovanie prišlo prirodzené, nedošlo mi, že narážaš na to.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @sarven kazíš srandu, byla celkem zábava to vysvětlování sledovat :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    image
  • tomu říkám "psí voči"
  • @Krisa to jsou frajeři, tohle všechno stihnout v jednom dni =D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Dreamer V jednom dni? Frajeři to zvládnou v jedné hodině :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.