Povídka č. 12 (9. kolo) - Ice & Fire

upraveno 23. března 2015 v Povídky

Komentáře

  • Příjemná chuťovka, klidně bych si dala ještě nášup :) na Sever se vždycky ráda vracím.
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Pěkná povídka, sice trošku kratší, ale zde to vůbec nevadí. :-)
  • Já pořád říkám, že Jon je Nedův :-)
    První povídka tohole kola, kterou jsem přečetla, takže nevím, jak ty ostatní, ale tahle je povedená. To že je krátká vůbec nevadí, víc slov by bylo zbytečných.
  • Konečně Benjen, jsem moc rád, že si ho někdo vybral za vypravěče příběhu. Sám pořád doufám, že Martin, nám ještě jeho příběh v knize trochu více otevře.
    Povídka každopádně výborná, je sice trochu kratší, ale děj zato více odsýpá. Atmosféra, zápletka a i pojetí příběhu jsou moc dobré. Hlavně však musím pochválit osobitý a neotřelý přístup. Sám jsem od začátku měl svou představu jaký bude závěr povídky, ale autor pro mě připravil konec tak nečekaný... prostě dost dobrý.
  • V jednoduchosti je krása :-) Oceňuji tu anaforu/epiforu ;-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.