Hra o trůny - obsazení

upraveno 5. listopadu 2012 v Seriál Hra o trůny
1131416181969

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. listopadu 2010
    Nejdřív jsem vyhrkla "Cože? To snad ne.", ale pak jsem zavzpomínala, vybavila si herce, představila si zpozdilého lorda - a jako jo!
  • upraveno 24. listopadu 2010
    výborná voľba
  • upraveno 24. listopadu 2010
    Je to potvrdené - Bradley sa stane Walderom Freyom (jupí!).
  • upraveno 24. listopadu 2010
    Fakt mě překvapilo, jak je Bradley starej, podle Pottera bych mu tolik nehádal. Pro Freye ale ideální. Jo a vypadá to, že obsazen byl i Tobbo Mott (Andrew Wilde). Velkou otázkou zůstává nyní hlavně Roose Bolton.
  • upraveno 24. listopadu 2010
    Dosť ma prekvapuje, že do konca natáčania ostáva necelý mesiac a ešte stále sa obsadzujú nejaké úlohy.
  • upraveno 24. listopadu 2010
    jj, ale třeba už měli jasno, jen to teď oznamujou, protože dotyční začnou teprv natáčet. Třeba o Charlesy Dancovi se vědělo, že dřív jak na konci listopadu natáčet nebude. Zato Mark Addy už má třeba hotovo.
  • upraveno 25. listopadu 2010
    No kdo viděl zfilmovaného Pratchetta (Colour of Magic - btw doporučuju), tak má jasno o tom, že Bradley zahraje Freye naprosto skvěle. :)
  • upraveno 2. prosince 2010
  • upraveno 2. prosince 2010
    levák nebo pravák vem to čert, když už detaily tak bych dal přednost těm, který mají význam (viz. barva vlasů Baratheon vs. Lannister). Ale Maisie bude jako Arya určitě skvělá :)
  • upraveno 2. prosince 2010
    austin: Ehm... aký to má význam? ;)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 2. prosince 2010
    Odhalení incestu a otázka následnictví po Robertovi.
  • upraveno 2. prosince 2010
    austin: souhlas, hlavně teda s druhou částí, ale vpodstatě i s tou první, i když mě to prostě nějak netrápí...
  • upraveno 3. prosince 2010
    Nevada: teraz som sa chytil, máš pravdu. Ospravedlňujem sa teda austinovi. Avšak stále nevidím, kde je problém - Lannisteri sú zatiaľ všetci viac-menej blond (o odtieňoch žltej sa hádať nebudeme) a od Baratheonov sme zatiaľ videli len Roberta.
  • upraveno 3. prosince 2010
    teď mě tak napadá nezmínil se někdo jestli v pilotu budou Jiní? Jestli do něj zahrnou prolog? To by mohlo dost lidí přitáhnout..
  • upraveno 3. prosince 2010
    austin: No pokud máme skutečně správný scénář pilotu, tak tam Jiní jsou. Vesměs je prolog dost podobný knize, jen s tím, že nakonec došlo ke změně a unikne Will, nikoli Gared (v původním pilotu to byl Gared jako v knize).
  • upraveno 4. prosince 2010
  • upraveno 4. prosince 2010
    Já si myslím, že pro znalce knižní předlohy hrozí ještě větší nebezpečí, a sice, že si pak svou fantasii nahradí ztvárněním ve filmu. To se mi taky stalo u LotRa, kde si dnes představím spíš postavy a místa z filmu, než to jak jsem si je představoval při čtení. Sice se tomu snažím bránit, ale právě třeba Gandalfa si už jinak představit nedokážu.
  • upraveno 4. prosince 2010
    No vida, jak se (dvojnásobně!) Sean Bean vtiskne do naší imaginace :)
  • upraveno 5. prosince 2010
    No, já si zase myslím, že u některých adaptací je znalost předlohy v podstatě nutnost, jinak nemáte moc šanci pochopit co se na plátně děje :).
  • upraveno 7. prosince 2010
  • upraveno 7. prosince 2010
    To je bohužel poněkud smutná pravda, protože film by měl fungovat sám o sobě. :-(
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 7. prosince 2010
    Což o to, já Noční hlídku pochopil, i když jsem jí viděl ještě před přečtením knihy. Zato Denní hlídku film jsem nepochopil, i když jsem ji viděl až po přečtení knihy...
  • upraveno 17. prosince 2010
  • upraveno 17. prosince 2010
    Bohužel nejsem facebukář, ale budu vás jistit odsuď. :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. prosince 2010
    Nápodobně.
  • upraveno 17. prosince 2010
    Já měl za to, že jsem už asi jediný člověk na světě, který nemá facebook a mile mě překvapuje, že jsem se pletl :))
  • upraveno 17. prosince 2010
    som tam.
  • upraveno 29. ledna 2011
  • upraveno 29. ledna 2011
    Zedníčková? Nemá už trochu přetočenej tacháč proti Emilce Klárkový? :-)
  • upraveno 29. ledna 2011
    Samozřejmě zamlada, před padesáti lety, v době, kdy měla ještě všechny zuby atd. :-)Ještě mi řekni, že ti ji ani trochu nepřipomíná a budu (spolu s naším jedinečným panem prezidentem) vážně pochybovat o tvých rozlišovacích schopnostech. :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.