@Gorgloj:D Tak som sa na to ešte nepozeral :D A ešte keď si človek pod smaragdom predstaví zeleň... Zelený sen... Nedivil by som sa, keby toto inak stálo za vznikom onoho názvu....
hehe heroes of storm mam aj ja, dobre že Gepeto napísal len tak som to skúsil spustiť a ide mi to, asi som dostal kľúč ale nepozeral som maily. Tutorial zatiaľ veľmi nudný (y)
@Montezuma3 Seriously? Pokud ano tak jsem docela rád, ale nevím jak moc velké změny to budou, přeci jenom u těch remaků starých her změní detaily a šoupnou to za plnou cenu..
@Gorgloj Mělo by to být stejné jako kdysi. Jen bude překreslená grafika do vysokého rozlišení, aby se to dalo hrát i na velkém monitoru a nevypadalo to jako tetris. Bude to na Steamu + na Android a iOS takže to poběží i na tabletech. Jen těch kampaní bude jen 7 + 50 skirmish map, což je, mám dojem, o dos méně než bylo v Complete edici :-k Důležité je ale hlavně to, že už si nebudu muset instalovat virtuální PC s XPčkama abych si to zahrál :-)
@Montezuma3@Gorgloj pokud to bude jen RoA tak bude ještě chybět ten poslední neutrální národ, nevím jak se jim říkalo, ale ovládali elementály všeho druhu + fénixe.
@Montezuma3 mě by to ani tak nevadilo, za Soutok jsem prakticky nehrál, pokud jde o map editor tak ten je snad základ ne? Možná by mohl nějak překousat i staré mapy.
Komentáře
první obrázky ! game of thrones
http://games.tiscali.cz/oznameni/kultovni-serie-polda-se-necekane-vraci-sestka-vyjde-na-zacatku-prosince-245219
(to že momentálně nemám přítelkyni s tím vůůůbec nesouvisí :P)
http://worldofwarships.eu/betaweekend/pruvodce-pro-vstup-do-bety/
@Montezuma3 Seriously? Pokud ano tak jsem docela rád, ale nevím jak moc velké změny to budou, přeci jenom u těch remaků starých her změní detaily a šoupnou to za plnou cenu..
Důležité je ale hlavně to, že už si nebudu muset instalovat virtuální PC s XPčkama abych si to zahrál :-)
7 kampaní je podstatně míň než bylo v complete edici. Ale je možné, že je pospojovali :)