[Spoiler] Vichry zimy

upraveno 22. ledna 2014 v Píseň ledu a ohně
GRRM měl v plánu započít práce na šestém dílu ságy Píseň ledu a ohně v lednu 2012. Nicméně několik kapitol, které se nevešly do Tance s draky, už má hotových.

V prosinci roku 2011 také zveřejnil první ukázkovou kapitolu, kterou si můžete díky Aruthovi přečíst v českém překladu....

Číst celý článek zde
1484951535472

Komentáře

  • Je pravda že Hostina a první část Tance byly slabší. Druhá půlka Tance byla o dost lepší a pokud se Vichry povezou na stejné vlně bude to super. Strhující závěr se dle mého názoru objeví jen u některých postav. V závěru příjde velká čistka a část zemře. Ze zbytku se závěr něják uplete a pár postav bude mít ten závěr hold blbej.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @svoa00 Tak snad, když to píše 20 let, by bylo velmi nepříjemné, kdyby Píseň ledu a ohně dopadal jako seriál Ztraceni. Samozřejmě, některé věci se nevyjasní(Jonův původ), yle rád bych viděl ukončené osudy všech postav a dořešení záležitostí s ďraky, Pánem světla a jinými.
  • @Stannis_Baratheon Tak to zas prrr, Jonův původ se musí vyřešit! Koho zajímají nějací draci nebo Pán světla :-D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Neviem kto to tvrdil, ale vraj GRRM povedal, že Jon sa to dozvie.
  • som optimista. za mňa bolo problematických pár línii v hostine a v tanci. po druhom a treťom prečítaní som dokonca ešte optimistickejší. navyše tie kúsky z WoW čo sú vonku a dej, ku ktorému logicky tiahneme mi vravia že WoW môže byť v pohode najlepšia kniha ságy. skôr posledná bude asi trošku smutno-nespokojná pretože veľa veci sa zrejme dopovie inak ako ľudia čakajú alebo sa kludne aj nedopovie.
  • @Stannis_Baratheon no Martin bol veľmi sklamaný z endingu Lost , keďže bol veľký fanúšik a dušoval sa že jeho sága tak neskončí.
  • upraveno 7. prosince 2014
    Snad se vrátí Benjen. :D
  • Hlavně aby se zase neobjevila nějaká dávno mrtvá postava, podobně jako Aegon . Tímhle mě Martin vyloženě zklamal.
  • @vojtatulek Benjen už dávno umřel nějakou zbytečnou brutální smrtí.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    svoa00 napsal(a):

    @vojtatulek Benjen už dávno umřel nějakou zbytečnou brutální smrtí.

    A teď šaší jak Studenoruký

    :-D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Predstavujem si scénu, ako Benjen objavil magický obsidiánový Svetlonos, kosil nim všetkých Bielych chodcov, blížil sa k ich vodcovi... A zrazu sa pošmykol na banánovej šupke a vrazil si ho do krku.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    George R.R. Martin’s publisher says The Winds of Winter not currently scheduled
    ...
    Martin’s publisher finally has confirmed that The Winds of Winter will not be published in 2015.
  • @Nevada Ale ty hřbety knih vypadaj zajímavě.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @M1on Tiež ma zaujali. Akurát neviem rozoznať to prvé. Akože zlovlk?
  • upraveno 31. ledna 2015
    @Gepeto jop
    image
  • Platí pořád, že TWOW Martin vydá ještě tenhle rok?
  • @JanŽemlička Martin’s publisher finally has confirmed that The Winds of Winter will not be published in 2015.

    4 príspevky nad tebou :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    (Ono to nikdy ani neplatilo.)
  • Aha. Snad teda alespoň 2016.
  • VenaVena Stannis the Mannis!!!
    upraveno 31. ledna 2015
    Pred chvili to aktualizovali:
    UPDATE: The language that Jane Johnson used is very careful and easily misinterpreted. All she’s said is that The Winds of Winter is not currently on the schedule, but since she stresses the importance of the novel, it’s fairly clear that it would be published as soon as possible. For comparison’s sake, A Dance with Dragons was announced in March of 2011, and published in July–that can still happen with Winds in 2015.
    I kdyz si nemyslim, ze kniha vyjde v roce 2015, tak potvrzene zatim nic neni.
  • Tak snad nás Martin překvapí třeba dalším Dunk and Egg nebo něčím na způsob TPATQ.
  • @Vena Tak tohle ale bylo v tom článku už okolo poledne, jak jsem ho četl.
  • VenaVena Stannis the Mannis!!!
    @StandazPorubhradu To je mozny. Ja jsem ten clanek cetl az pozdej, tak jsem vzhledem k reakcim predpokladal, ze to nebylo tak davno, co to aktualizovali.
  • upraveno 1. února 2015
    Škoda, Tak si zase počkáme :) Na Větry zimy :D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 3. února 2015
    Jak jsem říkal berme to s rezervou, přece jenom editace u tak rozsáhlého díla trvá dlouho. Tipuju 2016 originál 2017 v češtině. To by tak sedělo pět let po Tanci s Draky.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    brbr napsal(a):

    @Stannis_Baratheon Tak to zas prrr, Jonův původ se musí vyřešit! Koho zajímají nějací draci nebo Pán světla :-D

    Jak důležité může být, že si to jedna mrtvola rozdala s druhou mrtvola a z toho vznikla pravděpodobně třetí mrtvola asi nebude pro další děj moc důležitě právě proto, že všichni zúčastnění aktéři jsou už po smrti, takže tahle informace nějak současný děj ságy neovlivní.
  • Ono někde bylo napsáno, že Wylla/rybářova dcera už je mrtvola? :twisted:
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Já měl na mysli R+L=J
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Co myslíte kdy zařve Arryn, ve Vichrech,nebo ve Snu?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.