The Rogue Prince, or, the King’s Brother (prequel k Tancu drakov)

upraveno 9. července 2015 v Svět ledu a ohně
Nikde na fore som tu zatial nenasiel info o tomto dielku...
Martinovi vysla 17.6.2014 nova poviedka v rámci antologie ROGUES a pojednava o udalostiach, ktore sa odohrali pred Tancom drakov - presnejsie roky 101 AL az 129 AL.



Udalosti sa koncetruju hlavne na osobu Daemona Targaryena, brata krala Viserysa I. a su zachytene, tak ako ich spisal archmajster Gyldayn (rovnako ako The Princess and The Queen, or, The Blacks and The Greens). Vrele odporucam kazdemu, kto sa rad sprta v historii Westerosu, zaujima ho Tanec drakov a chce si sprijemnit cakanie na WoW.

Komentáře

  • neviete nahodou niekto ci a kedy vyjdu v CZ/SK Georgeove texty z antologii Dangarous Women a Rogue Prince?

    pytam sa ci cakat alebo objednat cez amazon...
  • Sounds good... Ale neviem nič.
  • @duny no, v rytíři sedmi království je na konci reklama na překlad celé knihy pod názvem Mizerové - v roce 2015
  • A niečo také ako mesiac, v ktorom o môžme očakávať?
  • Tak o tom se zatím nezmínili
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Informace o vydání už se to tady objevila, nicméně opakování je matka moudrosti :)
    http://www.casopisxb1.cz/aktuality/argo-edicni-plan-2015/
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    Moment, podle toho popisu to vypadá, že v tom má nějakou povídku i Rothfuss. Nevíte o tom někdo něco?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Ten odkaz mám z fb stránky Arga. Zkus se jich zeptat tam.
    Rothfuss tam povídku má určitě - viz popis na Martinově webu (bez obsahu, jen výčet autorů).
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Nevada ok, díky, píšu si na seznam hned za Hudbu ticha
  • zaujímavé info, dík. ruffus píše spin off kroniky? tretí diel ešte nie je vonku, že?
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Tak to by mě taky zajímalo, o kom ta povídka bude. Máte nějaký tip? :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Riokai Máš to napsané v záhlaví diskuze ;)
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    @Nevada Já myslím tu povídku od Rothfusse, u té se neví o kom bude ne? Nebo to aspoň nevidím, pardon jestli jsem slepý. :-/
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Riokai Jo ták, tak to promiň, to jsem špatně pochopila. Ne, o Rothfussovi tady žádné info není.
  • @Riokai Podle komentářů, co jsem našla na goodreads, tam půjde o
    Basta.
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    upraveno 19. ledna 2015
    Tak jsem taky trošku hledal
    a prý to bude fakt o Bastovi
    . No myslím, že na povídku o Auri se těším trošku víc.
  • nemáte někdo tu povídku o Daemonu Targaryenovi?
  • jjj taky bych ji rád našel
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Vynikající, ale tu KNIHU, Georgi. TU KNIHU!!!!!
  • upraveno 9. července 2015
    Tak zrovna včera jsem si tu sbírku v originále stáhla a řeknu vám, že už to byla fuška, k tomu to ještě bylo v divném formátu. Kdo máte zájem o anglický text ve wordu (23 stran), tak mi napište PM s e-mailem a já vám to pošlu. Ta povídka popisuje události před vypuknutím Tance draků a hned na ni navazuje Princezna a královna.

    Jinak pokud by byl zájem, tak to přeložím, do dvou týdnů by to mohlo být. Jenom teda nevím, jak je to s copyrightem, přece jenom jsme tu uveřejňovaly překlady oficiálně uvolněných kapitol a tahle povídka brzy v Česku vyjde. Kde máme flankera? :-k
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. července 2015
    @Tyrion Lannister ;)
    image
  • svoa00 napsal(a):

    ... Jenom teda nevím, jak je to s copyrightem, přece jenom jsme tu uveřejňovaly překlady oficiálně uvolněných kapitol a tahle povídka brzy v Česku vyjde. ...

    Má to vyjísť samostatne ako kniha, alebo v nejakom súbore poviedok alebo ako to je vôbec? A kedy zhruba je to na pláne? Rád by som si to prečítal a už už som sa do toho chcel pustiť v nejakom anglickom pdfku, ale celú pieseň som čítal po česky a ak to teda má byť v preklade v dohľadnej dobe tak si rád počkám :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @ninetysix Ve sbírce Darebáci. Viz výš v diskuzi a nebo topic Bibliografie. Vyjde na podzim.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.