Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
http://eu.battle.net/overwatch/en/media/
Vypadá to jako TF2. Od Blizzardu bych čekal něco víc originálního
To mohla byť epická hláška do traileru
A ty hráš na amerických serveroch alebo európskych?
EDIT: Tak predsa, európsky Emerald Dream síce má High ale ide.
Pokud tě pozvou do bety tak ti přijde email + pokud máš email aplikaci tak ti v seznamu her přibude daná beta :)