@flanker.27: Hmmm, zajímavý úhel pohledu (historické pozadí), nicméně mám pocit, že tam máš něco divně,... takhle mi z toho plyne - "Netykalo se, takže tykání je OK"... nemělo být něco jako, že se nevykalo (jak říkám, historie jazyka je trochu mimo můj scope...)
Komentáře
O Gregorovi...