@Nevada Jo, vzpomněl jsem si že to říkal někomu (měl jsem za to že Barristanovi, ale ten byl vlastně mimo) když odjížděl z KL a chtěl mluvit o vládě Šílence.
A to mám na citáty takovýho pamatováka. Třeba do dneška nemůžu dostat z hlavy ten brilantní monolog ze Shakespearova Richarda III.: "Teď....něco něco něco" =D
Komentáře
Říkala jsem, že stačí komu, takže dává Nevada, nebo se domluvte.
Takže Haldon jo? Já se snad nikdy netrefím. :-D
byť to byl jeden z případů, kdy zrovna uvažoval (a navíc) rozumně :)
@biggris Takhle se to dělá :-P
Zadejte někdo prosím, mě nic nenapadá.
edit: A myslím, že to říká i Cersei při příjezdu do Zimohradu.