Soutěž o audioknihu Hra o trůny - Ice & Fire

upraveno 14. června 2014 v Píseň ledu a ohně
imageSoutěž o audioknihu Hra o trůny - Ice & Fire

Ve spolupráci s Audioteka.cz jsme pro vás připravili soutěž o audioknihu Hra o trůny. Stačí zodpovědět pár záludných otázek ze světa ledu a ohně. Zvítězí 10., 30. a 50. správná odpověď. Vítěze budeme kontaktovat skrze email, který do formuláře také uveďte. Soutěž … celý článek

Read the full story here


«13

Komentáře

  • Máme tu po času soutěž. A ta audioverze bude už podle ukázky stát za to...
  • Čo niekomu zabráni použiť viac emailov? Otázky chválim :)
  • ať si poslouží :-)
  • Otázky jsou dost drsný, nevím ani jednu :D
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Já taky nevím ani jednu otázku, jen mám své tipy, které beztak nebudou správně. :D
  • A kdy se dozvím, jestli jsem vyhrál, nebo ne?
  • TergasTergas Ten, který schází z kopců
    první vim, třetí tušim a druhou vůbec netušim :D, ale přijde mi jako podvádění to dohledávat a vyplnit podle knihy
  • Ty otázky jsou změrně docela těžký, aby vám to stálo za otevření knih ;-)

    vyhodnocení bude předpokládám hned následující den.
  • TergasTergas Ten, který schází z kopců
    No nedá mi to, tak to aspoň natipuju
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 15. června 2014
    Sakra, já hlasoval už včera. Jestli to přede mnou neuhodlo těch 9 lidí, tak je to v ... sedmi peklech :onfire:
  • @Montezuma3 Pochybuji že se najde 10 lidí co si s tím dají tu práci a dohledají si to.
  • Everett_Young napsal(a):

    @Montezuma3 Pochybuji že se najde 10 lidí co si s tím dají tu práci a dohledají si to.

    Myslíš? Já osobně mám audiobooky rád a těch pár minut listování mi za takovou parádní výhru stojí.
  • @Maliky Tak já taky odesílal, ne že ne, jen se spíš bojím, abychom ještě s montym nebyli na místech 1, 2 a 3 =D
  • já to taky posílal včera, tak uvidíme :-D
  • @baltim Při nejhorším se všichni sjedeme u tebe a budeme audioknihu poslouchat hromadně :-D
  • Myslíte, že vůbec 50 odpovědí přijde? (ať už spráchných, nebo ne)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Everett_Young napsal(a):

    @baltim Při nejhorším se všichni sjedeme u tebe a budeme audioknihu poslouchat hromadně :-D

    baltim založí internetové rádio a každý večer o deváté hodině si dáme jednu kapitolu :-) Celé to má 44 hodin. Takže nám to vystačí na celé prázdniny.
  • Hmmm, taky jsem zkusil,... 1 a 3 si jsem celkem jist, dvojka je celkem tip... pravděpodobnost, že to trefím je tak 1/3. :o)
  • @Everett_Young @Montezuma3 tak jestli se všichni "sjedeme" u nás doma, tak to bude mít manželka fakt radost. O dětech nemluvě :-D :-D :-D A mimochodem rádio v devět večer nehrozí, páč v tento čas začínají fotbalové zápasy na MS 8-)
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Doufám, že tady dáte pak správně odpovědi, docela by mě totiž zajímalo, které to vejce puklo první. :D
  • Tak jsem zalistovala a poslala, uvidíme
  • Chybí mi druhá odpověď a jak naschvál je knížka půjčená :-?
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    Tak draka jsem fakt jen tipnul
  • @brbr zeptej se strýčka googla na pdf verzi.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Everett_Young Neraď jim, nebo to fakt někdo vyhraje. :D
  • Tak ako ? Kto vyhral ?
  • Hmmm, možná kdyby proškrtali ty nuly v pořadí 10,20 a 50, tak by možná takový počet správných odpovědí dostali... ale ta druhá otázka je tak drsná, že z hlavy bych ani nevěděl, že to v knize bylo zmiňováno...
  • upraveno 17. června 2014
    .
  • @JoeGyry: Já nevím, jestli dávat odpovědi... třeba se to rozhodnou prodloužit, pokud dostali třeba jen tucet odpovědí... :o) Jinak, já na to šel pře awoiaf,... ale ty draky jsem nenašel...
    Ale zajímalo by mě, kolik odpovědí a jakých jim přišlo... :o)
  • @Jay Ou moja chyba, ja keď som klikol už mi neukazovalo ten google dokument, ale teraz pozerám že to asi bola len nejaká dočasná chyba. Ale správne odpovede by ma zaujímali
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.