Tak to se těším na čtení, jestli havran nelhal. :-) btw. když už jsme u těch nesmyslů, u nás se používá výraz "kikiriki" ve stavu, když je člověk společensky unaven. :D
@Nevada: 16? Skvělé!!! (No, tolik k reálné šanci skončit druhý...) :o) Jinak přišlo mi to trochu přitažené za vlasy, když tolik lidí psalo, že dodá (a několik), aby to skončilo jen u páru povídek.
Hm - desátého že nejdřív "zítra večer", jedenáctého, že "do konce týdne určitě"... Nedozvíme se na konci tohoto týdne (tj. 16.) že nebylo specifikováno, "do konce kterého týdne" určitě? :o) Jinak nejde o kritiku, jen o popíchnutí,... Právo na odklad měli i autoři, že?
Nevylučuje,... ale čistě pocitově zní oboje hodně jinak. :o) Výrokově to sice nemá na klasickou "sviňárnu" - "Když budeš zlobit, tak ti to autíčko nekoupím", ale i tak to čistě pocitově člověk vnímá trochu jinak. ... ostatně ani já netvrdil, že to ve sporu je (jen jsem dal dohromady citáty... :o), stejně jako že by nebyl spor, kdyby se v neděli dodalo "příštího" týdne.
@Nevada: To je... hodně odvážné tvrzení. Myslím, že zmíněný problém nemám - u čteného, psaného ani vyřčeného (a když ano, tak se zeptám, abych minimalizoval komunikační šum). V první řadě jsem jen vypsal výroky (bez většího komentáře)... a bavil mě na nich jednak rozptyl (Podobné jako bych řekl "Bude to stát nejmíň dvě stě,... ale do padesáti tisíc se to vejde určitě"), jednak neurčitost s koncem "týdne" (to je zase klasika z práce - do kdy to chtějí? Do 15.4.? - a než aby se řeklo "to jim přeskočilo, dřív než v květnu to nebude", tak pravidelně zní čistá hláška "OK, 15.4. to bude, ale nejdřív roku 2015"). Nic víc, nic méně - nechtěl jsem rýt, byl jsem jen pobaven.
Prostě první možná doba, kdy jsem se tomu mohla věnovat, bylo úterý večer. A světe div se, i jsem se věnovala. Nemám v úmyslu se vymlouvat a odsouvat to, ale nehodlám se ani omlouvat, pokud to nebude hotové dle něčích představ. Jsme snad dospělí, ne?
Ten příspěvek "do konce týdne" jsem zakončila mrkajícím smajlíkem. Byl to víceméně vtip. Moje chyba, už jsem si všimla dřív, že smajlíky nerozlišuješ. Nicméně jestli ti to udělá dobře, tak to považuj za hraniční koncový termín. Hrůza děs. Navíc jsem nespecifikovala do konce kterého týdne. Cywe, to bude už pomalu na trest smrti, ne?
Taky bych si popíchnul, ale zapomněl jsem rýč. :-) Tak snad čistě pocitově nedostanu přes držku, když... vlastně už ani nevím, na co jsem se to chtěl zeptat. =D
@Nevada: Zatímco o chápání textu bych se hádal, tak ve smajlíkách máš stoprocentně pravdu... jo, jo vyjadřování a chápání emocí je pro mě oříšek. Jinak mrzí mě, jestlis to ode mě vzala nějak "útočně", fakt to bylo myšleno jen jako drobné popíchnutí a hlavně, bylo-li by to za den, či týden je prostě fakt na tobě a nikdo (natož já, když jsem si řekl o protažení termínů psaní) nemůže říct ani "popelnice" aniž by věděl, že nemůže být nebrán vážně... (A ch ty moje konstrukce vět... sám se v nich ztrácím) Každopádně, pokud sis to vzala jako kritiku, omlouvám se,... A ať sis to (skutečně) vzala špatně nebo ne, tak vysekávám poklonu až k zemi (pokud mi to břich dovolí) za to, že jsi takovou kopu povídek zpracovala a vyvěsila.
@Jay Nebrala jsem to jako osobní útok. Spíš mě popíchl ten způsob a obsah vyjadřování. Připomnělo mi to styl příspěvků na různých titulkářských serverech typu "kdy už budou titule na další díl? vždyť to vysílali už v noci..." "Kde to vázne, nemám na co koukat," apod. Takovouhle neúctu k cizí dobrovolné práci vyloženě nesnáším (bez ohledu na to, jestli je to práce moje nebo cizí). Takže se mi lehce zatmělo před očima a trochu jsem vyjela, což jsem neměla. Omlouvám se.
U toho závěru nejsem jistá, jestli to pro změnu nemyslíš ironicky Ty, ale každopádně rádo se stalo :)
@Nevada: Ok, Tak půl napůl,... Na jednu stranu "to víš, že jsem byl napnutej jak guma vod trenýrek". Na druhou stranu nemůžu říct ani popel, kdyby jsi to připravovala týden, nebo dva... Já jsem prostě jednodušší, mě víc vyhovuje, když se na rovinu řekne (klidně nadstřelený odhad) "v pátek, když to vyjde, tak možná o den, dva dřív"... nějak pak už od pondělka nervózně neokusuju klávesnici a vydržím (většinou bez keců) do pátku, možná se sem tam kouknu dřív, jestli náhodou... Jinak jestli v té pokloně byla nějaká špetka ironie, tak jen ke zmíněnému obvodu mého pasu, opravdu a vážně díky... Jako čtenář a hlavně jako autor.
Komentáře
btw. když už jsme u těch nesmyslů, u nás se používá výraz "kikiriki" ve stavu, když je člověk společensky unaven. :D
Jinak přišlo mi to trochu přitažené za vlasy, když tolik lidí psalo, že dodá (a několik), aby to skončilo jen u páru povídek.
Jinak nejde o kritiku, jen o popíchnutí,... Právo na odklad měli i autoři, že?
Výrokově to sice nemá na klasickou "sviňárnu" - "Když budeš zlobit, tak ti to autíčko nekoupím", ale i tak to čistě pocitově člověk vnímá trochu jinak.
... ostatně ani já netvrdil, že to ve sporu je (jen jsem dal dohromady citáty... :o), stejně jako že by nebyl spor, kdyby se v neděli dodalo "příštího" týdne.
Myslím, že zmíněný problém nemám - u čteného, psaného ani vyřčeného (a když ano, tak se zeptám, abych minimalizoval komunikační šum).
V první řadě jsem jen vypsal výroky (bez většího komentáře)... a bavil mě na nich jednak rozptyl (Podobné jako bych řekl "Bude to stát nejmíň dvě stě,... ale do padesáti tisíc se to vejde určitě"), jednak neurčitost s koncem "týdne" (to je zase klasika z práce - do kdy to chtějí? Do 15.4.? - a než aby se řeklo "to jim přeskočilo, dřív než v květnu to nebude", tak pravidelně zní čistá hláška "OK, 15.4. to bude, ale nejdřív roku 2015"). Nic víc, nic méně - nechtěl jsem rýt, byl jsem jen pobaven.
Ten příspěvek "do konce týdne" jsem zakončila mrkajícím smajlíkem. Byl to víceméně vtip. Moje chyba, už jsem si všimla dřív, že smajlíky nerozlišuješ.
Nicméně jestli ti to udělá dobře, tak to považuj za hraniční koncový termín. Hrůza děs. Navíc jsem nespecifikovala do konce kterého týdne. Cywe, to bude už pomalu na trest smrti, ne?
Jinak mrzí mě, jestlis to ode mě vzala nějak "útočně", fakt to bylo myšleno jen jako drobné popíchnutí a hlavně, bylo-li by to za den, či týden je prostě fakt na tobě a nikdo (natož já, když jsem si řekl o protažení termínů psaní) nemůže říct ani "popelnice" aniž by věděl, že nemůže být nebrán vážně... (A ch ty moje konstrukce vět... sám se v nich ztrácím)
Každopádně, pokud sis to vzala jako kritiku, omlouvám se,...
A ať sis to (skutečně) vzala špatně nebo ne, tak vysekávám poklonu až k zemi (pokud mi to břich dovolí) za to, že jsi takovou kopu povídek zpracovala a vyvěsila.
Nebrala jsem to jako osobní útok. Spíš mě popíchl ten způsob a obsah vyjadřování. Připomnělo mi to styl příspěvků na různých titulkářských serverech typu "kdy už budou titule na další díl? vždyť to vysílali už v noci..." "Kde to vázne, nemám na co koukat," apod. Takovouhle neúctu k cizí dobrovolné práci vyloženě nesnáším (bez ohledu na to, jestli je to práce moje nebo cizí). Takže se mi lehce zatmělo před očima a trochu jsem vyjela, což jsem neměla. Omlouvám se.
U toho závěru nejsem jistá, jestli to pro změnu nemyslíš ironicky Ty, ale každopádně rádo se stalo :)
Hm, tak to si budeš muset skočit jinam ;)
IT Crowds?
Jinak jestli v té pokloně byla nějaká špetka ironie, tak jen ke zmíněnému obvodu mého pasu, opravdu a vážně díky... Jako čtenář a hlavně jako autor.