TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
1188189191193194362

Komentáře

  • @Arutha Taky, že scénář napsal sám Moffat.Ddon't blink :twisted:
  • @M1on @Arutha Na vraždící sněhuláky stejně nikdo nemá =D
  • @Everett_Young Tam som sa asi ešte nedostal. :D
  • @Arutha Jsou v jednom z vánočních speciálů
  • @Everett_Young Ja si pamätám akurat vraždiacich Santa Clausov. :)
  • Zatím jsem dala první tři díly True detective a i když jsem to na začátku nečekala, tak ten seriál se mi dostává pod kůži. Případ je IMO zbytečně překombinovaný, ale interakce dvou hlavních postav je zajímavá (ha, tak policejní parťáci se nemají moc v lásce) a dialogy poctivé. Pro Rusta začínám mít slabost, to jeho konstantní zpochybňování všeho kolem se mi líbí, i když v jeho případě je ten životní pesimismus už samozřejmě patologický. HBO tentokrát musím chválit, včetně erotických scén, kterých je tu sice pomálu, ale nejsou přehnané a sex v nich provozují postavy, ne porhohvězdy, které si z ničeho nic herci vystřihnou.
  • upraveno 23. února 2014
  • @JoeGyry Mam z toho docela strach, hlavně to zase nepřekombinovat.
  • Mno, po třech dílech Black sails... je to snesitelné, jenom doufám, že se brzy konečně vydají na moře. Nejsympatičtější je mi pořád kapitán Flint a jeho věrní, ale v konkurenci takových šarmérů jako Silver a Vane to ani jinak nejde a předpokládám, že to tak bylo zamýšlené. Nevím, jak se to tvůrcům podařilo a jestli to sami viděli, ale část postav se do prostředí hodí a jsou celkem dobře zahrané (Flint, jeho pobočník, jeho manželka?/rukojmí?, Guthrie) a část z nich je naopak vzjevem i chováním iritující anachronismus (šéf motorkářského gangu Vane, rádoby kmotra Eleanor, ta francouzská štětka nebo Anne Bonnyová, co se zpod klobouku tváří zavile, to jsou vážně chuťovky).
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 25. února 2014
  • No musím vás zklamat v 5. díle vypluli a skončilo to cliffhangrem :-)
  • Zas co na moři? Leda mořská nemoc :-D
  • upraveno 25. února 2014
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 25. února 2014
  • @Nevada Vane je otázka sama na konci pátýho dílu.
  • Kruci, teď nevím na co se dívat večer dřív, jestli na Black Sails nebo True detective (mám jenom jednu tabulku čokolády :-)).

    P.S: Tím nemyslím, že jsou seriály na stejné kvalitativní úrovni, jen si nejsem jista, co všechno ještě dneska moje mozkové závity zvládnou.
  • upraveno 25. února 2014
    @brbr Nemůžeš porovnávat jablka a hrušky.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tady bych použila spíš přirovnání k chuti - I když má někdo rád jablka, někdy dostane větší chuť na hrušku.
  • @Dreamer Jo, to bylo pěkně hnusné. Podraz od té, ke které měl ještě tak nejblíž.
    Mně na tom seriálu fascinuje to vidláctví a buranství (Marty je buran jak vyšitý).
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 25. února 2014
  • upraveno 26. února 2014
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.