7. kolo povídkové soutěže - Ice & Fire

upraveno 21. ledna 2014 v Povídky
1246

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Nestíhám
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    No tak nejprve jsem myslel, že mám hotovo. Poté jsem zjistil, že nemám ani z půlky hotovo. A teď zjišťuji, že jsem tak na začátku Královské cesty. Asi pošlu jen část, protože nemám šanci to nějak stihnout. :-D
  • @Jay Máš, doufám, ručník? ;-)
    Počkej, chceš říct, že to nepíšeš v práci? :twisted:

    @Montezuma3 A už jsi aspoň začal?

  • Aj, opozdilci se začínají houfovat. :-)
    A může se počítat s tím, že když se to teda ještě posune, tak to dokončíte? (Jay samozřejmě 2). :twisted:
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Těžko říct, stejně jsem přemýšlel, že bych poslal pouze tu část a zbytek doposlal příště, protože toho času teď nějak ubývá a starostí ve škole a v práci přibývá. :-)
  • @heavy_head: Počkej 3 měsíce (přesně), dnes bych měl mít spíš pásku LM :o)
    Jinak správný frúd vždycky VÍ, kde má ručník... a ano, to vím.
    V práci... no, sem tam hodím na flešku, napíšu tam kus, tady kus... a pak na to dva týdny nehrábnu... :o)
    Dvě dílka nejsou nereálná,... a není to nereálné ani do pátku, ale do pátku to je dost nepravděpodobné.
  • Mně se to nějak prodlužuje a to jsem ani nezačala druhou, ke které nevím, jestli se vůbec dostanu :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • TergasTergas Ten, který schází z kopců
    @heavy_head Právě že u té první, ale dneska jsem to dodělal, tak třeba přece jen budou dvě :-?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @heavy_head Oddalovat uzávěrku kvůli mě nemusíte. Při mém Martinovském tempu by nejspíš nestačilo ani 14 dní.
  • Možná nakonec taky něco napíšu, ale nic veselého to asi nebude.
  • @Nevada: ...když ten monitor se tak blbě muchlá...
  • Protože by byla škoda, kdybyste nedopsali něco, co máte rozepsané pro tohle kolo, a co možná ještě napíšete, termín se odkládá - ještě o týden. A možná přibude ještě jedno malé překvapení, ale o tom, až to bude jisté. ;-)
  • @heavy_head posel dobrých zpráv... Tak si to nepokaž. :o)
  • Přináším další skvělou zprávu, tenhle víkend se ještě můžete hecnout a něco poslat, prodlužovat už se nic nebude. Podle posledních zpráv přišly zatím celé dvě povídky (nebo jedna a půl?), takže to vypadá velmi nadějně! :-)
  • upraveno 8. března 2014
    Dvě povídky - to zní po dvou měsících a dvou prodloužení opravdu báječně :-D Ale určitě všichni zrovna dopisují a plánují to hromadně poslat na poslední chvíli :-)
  • Mno, já jsem začala psát, ale nebyla jsem s tím moc spokojená, takže snad příště...
  • @svoa00 Že ty ses dívala na ty Nevadiny obrázky? Ale to nesmíš! :-)
    To je velká škoda, těšil jsem se na nějaké pořádně šťavnaté grindcore s Freddym. :twisted:
  • JayJay
    upraveno 10. března 2014
    Tyjo, dvě povídky? To bych se mohl umístit na krásném druhém místě...
    Pro sichr jsem koukal, jestli se to třeba nemá posílat někomu jinému...
    ... a fuj, kdo používá slovo "podtácek"? Jako podšálek je věc, co se dává pod šálek,... tohle je tácek, nebo jste zvyklí dávat pod tácek ještě něco?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    U nás se to slovo použivá běžně. Tácek pod pivo = podtácek.
  • @Nevada: Ale jo, používá se a znám jej,... ale zkusili jste se zamyslet, co to je významově za pitomost... (jasně slovník běžně nezná, Wiki uvádí tuto variantu jako alternativu, oficiální heslo zní Pivní tácek...)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Netvrdím, že je to dobře. Jen že je to rozšířené :)
    Popravdě, v češtině se používá pitomostí, které mi vadí podstatně víc...
  • Tak co, má už někdo představu, jestli se sešlo víc povídek, než bylo témat?
    Jinak tu budeme plkat o blbostech,... "jako podtácek". :o)
    Mimochodem, z blbostí v češtině s oblibou používám ke klasickému "jednak" ještě "druhak"... a to uvažuji občas o mnohem víc uširvoucí verzi "dvak" :o)
  • @Jay Tebe by sa asi skor pacilo nase "podpivnik" :)
  • No tak, zatím to vypadá...
  • @heavy_head: Nenapínej, jak to zatím vypadá?
  • Taky by mě zajímalo, jak to dopadlo, ale předpokládám, že ty dvě to nebudou :-D
    Už se těším na čtení :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.