Doufam, ze zas nekdo prijde s nejakou humornou povidkou. Behem cteni minuleho kola jsem se pekne pobavila. Temata zni zajimave, taky uvazuju u sesmoleni neceho, ale chtelo by to napad, naladu, cas a psaci um, coz je moc podminek :D Btw, Skoda, ze fanousci Pisne v CR nemaji tak velkou "zakladnu", porovnamli to treba s HP (ikdyz ten uz je asi pase, aspon ja uz par let nesleduji) clovek by si rad precetl vic fanfiction nebo prohlidl nejake fanarty ci blogy ceskych fandu, zatimco by smutne a dlouze cekal na dalsi knihu.
@heavy_head Víc srandy v Západozemí - to bych zvládla jedině tak, že některou z mrtvých postav nechám někoho dalšího děsit ve snu s homorem Freddyho Kruegera :twisted:
@heavy_head Spis neslavnem nez slavnem , k tomu jeste takove pseudovitezstvi :)
Edit: jo aha, taky takhle, jak to vyse pisu, tys ten svuj prispevek minil, zejo :) na tak jemnou jizlivost nejsem cvicena :D kazdopadne to tu prilis neprozivam, srdce mi pri navratu sem po onom incidentu buhvijak nekrvaci :)
@Jay Přesně tak, ta zábava u psaní je pak o poznání větší, než u čtení. :-D A já myslel, že předpoklad úspěchu je nechat umřít pár oblíbených postav :-(
@Riokai: Zábava... nevím, asi to záleží na tom, jak moc vážně to člověk bere... třeba první kolo jsem bral hodně vážně, a naopak třetí jsem si vysloveně užíval... No a nejkratší povídku v kole šestém taky... A nechat umírat oblíbené postavy taky nepomáhá... :o)
Já osobně to vážně neberu, jelikož vím, že nejsem žádný druhý Martin nebo další King a mé spisovatelské dovednosti mi ani nějak nedovolují brát to vážně. Baví mě nějak,každé psaní, ať je sebehorší, a o tom by to mělo být :-) .. a co se týče toho umírání oblíbených postav,tak se mi to taky nelíbí, ale jak jsem si všiml, Martin se v tom zjevně vyžívá. Třeba po Rudé svatbě jsem měl sto chutí knihu vyhodit z okna a Martina jsem proklínal do všech pekel :-D@Jay
@Riokai Martin řekl, že Rudou svatbu napsal až po tom, co dokončil všechny ostatní kapitoly v Bouři mečů, a že to byla asi ta nejtěžší věc, kterou kdy napsal. Netvrdila bych, že se v tom úplně vyžívá, spíš tolik nelpí na postavách. Karel Čapek taky o závěru Války s mloky tvrdil, že je ošklivý, ale diktovaný logikou, tudíž to nemohlo dopadnout jinak :king:
@Riokai: S pocity po přečtení RW se shodnem... věděl jsem, že něco takového tam má být, ale přesto je to pekelně dobře napsaný, takže jsem tak jako nevěřícně seděl a uvažoval, jestli má cenu číst dál (rozhodlo asi to, že jsem měl první čtyři knihy koupené v setu... :o) ... a trochu i vrozená zvědavost... a to, že jsem byl předem informován, že i Joffova svatba bude stát za to).
@svoa00 To mělo být samozřejmě řečeno s nadsázkou, vím že se to Martinovi nepsalo dobře ;-) .. @Jay přesně tak. Styl jakým to je napsané a touha vědět co bylo dál převládla. Alespoň jde vidět kvalita, pokud člověka kniha donutí i přes emoční zklamání číst dále :-)
Autoři už určitě provádí závěrečné kosmetické úpravy a vychytávají poslední jemné nuance svých již téměř hotových povídek. Tentokrát jsem předčil i svá očekávání a přispěju hned dvěma kousky, doufám, že milovníci poctivé brakové literatury si přijdou na své! =D
@Tergas Udělej to na pokračování. Jako Dreamer. :-) A to je ta první nebo to tak máš u té druhé? ;-) @Nevada Nepropadej panice. Vždy existuje vysoce nepravděpodobná možnost, že se naše dílo někomu z nepochopitelných příčin bude líbit. ;-)
@heavy_head: "Nepropadejte panice" ovšem musí být velký vlídný nápis, jinak to nefunguje :o)
Mimochodem jak stíháte? Za sebe bych nebyl proti tomu to ještě o nějaký týden posunout... ale fakt je, že včera jsem doma po dvou týdnech alespoň sestavil komp.
Komentáře
Temata zni zajimave, taky uvazuju u sesmoleni neceho, ale chtelo by to napad, naladu, cas a psaci um, coz je moc podminek :D
Btw, Skoda, ze fanousci Pisne v CR nemaji tak velkou "zakladnu", porovnamli to treba s HP (ikdyz ten uz je asi pase, aspon ja uz par let nesleduji) clovek by si rad precetl vic fanfiction nebo prohlidl nejake fanarty ci blogy ceskych fandu, zatimco by smutne a dlouze cekal na dalsi knihu.
Víc srandy a míň tragédií, já jsem pro.
@červ A já už si myslel, že se po svém slavném vítězství v této soutěži nikdy nevrátíš. ;-)
Spis neslavnem nez slavnem , k tomu jeste takove pseudovitezstvi :)
Edit: jo aha, taky takhle, jak to vyse pisu, tys ten svuj prispevek minil, zejo :) na tak jemnou jizlivost nejsem cvicena :D kazdopadne to tu prilis neprozivam, srdce mi pri navratu sem po onom incidentu buhvijak nekrvaci :)
Budeme rádi za všechny příspěvky.
a) děti
b) zvířátka (including dragons)
c) Jon nebo Sansa (prostě nějaký libovolný Stark)
=D
A já myslel, že předpoklad úspěchu je nechat umřít pár oblíbených postav :-(
A nechat umírat oblíbené postavy taky nepomáhá... :o)
Tentokrát jsem předčil i svá očekávání a přispěju hned dvěma kousky, doufám, že milovníci poctivé brakové literatury si přijdou na své! =D
@Nevada Nepropadej panice. Vždy existuje vysoce nepravděpodobná možnost, že se naše dílo někomu z nepochopitelných příčin bude líbit. ;-)
Mimochodem jak stíháte? Za sebe bych nebyl proti tomu to ještě o nějaký týden posunout... ale fakt je, že včera jsem doma po dvou týdnech alespoň sestavil komp.