@Everett_Young:-D @JoeGyry Je otázka, kam bude směřovat Danyina dějová linka, jestli se vrátí do Meereenu nebo jí Dothrakové násilně odvezou zpátky do dosh khaleenu, kam patří. Osobně bych byl nejradši, kdyby to tam s nima moc dlouho nepřežila. Co se týče Drogonovy pomoci, myslím, že na dračí loajalitu bych život nesázel.
Drogon je Drogo - je to z předpovědi čarodějky: "až slunce vyjde na východě a zapadne na západě, až moře vysch.nou a hory budou létat v větru jako listí, tehdy se vrátí, ale dřív ne". Drogon se pro ni vrátil, je v něm vtělenej Drogo (spolu s dračí duší a občas si nerozuměj) a bude ji chránit navždy :D
Já to vidím na pár upálení a získaní khallasaru. Koho by ste brali za spojenca? Chytrého hrozivého Bryndena, krásneho kráľovského Daemona či naštvaného bojovného Aegora?
Kdyby jste přemýšleli, tak Vám dojde už na začátku, že Jon Sníh není ,,sníh" tedy bastard Edarda Starka. Stačí vnímat, co se o té postavě říká. Nedd je tak šíleně čestný, že není možné, aby to byl jeho bastard! Takže jediný důvod proč tvrdit, že je jeho a nechat si sypat popel na hlavu a ublížit své ženě, je jedině ten, že je Targaryen tedy syn jeho sestry a jejího únosce! :) Tadá a rázem není Deanerys sama :*
Komentáře
@JoeGyry Je otázka, kam bude směřovat Danyina dějová linka, jestli se vrátí do Meereenu nebo jí Dothrakové násilně odvezou zpátky do dosh khaleenu, kam patří. Osobně bych byl nejradši, kdyby to tam s nima moc dlouho nepřežila. Co se týče Drogonovy pomoci, myslím, že na dračí loajalitu bych život nesázel.
Koho by ste brali za spojenca? Chytrého hrozivého Bryndena, krásneho kráľovského Daemona či naštvaného bojovného Aegora?
Jon Sníh BlackFyre