Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
194959799100172

Komentáře

  • upraveno 27. ledna 2014
    @M1on sorry
    @Blackfish ale Sapkowski říkal že hry nemají s knížkou nic společného takže si s tím můžou dělat co chtějí a docela rád bych zkusil nějak podpořit Nilfgaard :)
  • @DanielSvatoš Ne? a co ty napodobeniny (nechci říct kopie), které jsou ve hře, knižních situací?
  • upraveno 27. ledna 2014
    @Blackfish no Sapkowski to říkal ne já :) ani jim s tim prej nepomáhal a řekl že mají svých nápadů dost...ale jak si třeba volil ty v zaklínači ? a využil jsi importovaní savu z jedničky ?
  • no, původně ne, protože jsem smazal savy z jedničky, pak jsem to dohrál znova jak jsem chtěl. a importoval. sice se mi nelíbilo, kam něco vedlo ale zase jsem si ve dvojce nějak poradil.
  • @DanielSvatoš @Blackfish import savov z I - aký je rozdiel ? pokračuješ z I. dielu do II., alebo musiš začinať od začiatku ?
    (myslim že lepšie pokračovať, nech je celý príbeh v 1kuse
  • @Alef_peAlef když importuješ savy do dvojky tak hr bude ovlivněná tvými činy- třeba já se dal na stranu řádu a tak ke mě byli ve dvojce kamarádský a pokecáš si s velmistrem kterej je od tý doby tvůj kámoš- jinak tam není
  • Co? Cože? Velmistra snad zabiješ v jedničce tak jak tak? Siegfried by tam měl být ne?
  • tím velmistrem jsem myslel Siegfrieda...vždyť se stane novým ne ?
  • @DanielSvatoš ahso.. takže, nejlíp, vyzkušat s importovaním savou, aj bez..
    (takže so sejvmi sa nadviaže plynule príbeh, z I do II. :-k :anxious:

    :idea: a tak isto by to mohli spravit aj v III., nech pokračuje príbeh z II.
  • Pokud jedeš s řádem nebo neutrál mám dojem, že jde ještě ukecat aby zmizel. Když jedeš za veverky musíš ho zabít. Já ho teda už ve dvojce neměl.
  • @Alef_peAlef jo možnost importování savů bude i ve trojce
  • upraveno 27. ledna 2014
    hm.. je volakde "vývojový :weirwood: ", všetkích možností, rozhodnutí, a následkov, ktoré sa možu v hre spravit, a vyplynút ? :3eyed:
  • upraveno 28. ledna 2014
    @Blackfish aha, dík,
    btw, takže tá Might & Magic X bude mať pohyb ozaj jak v Dungeon Master1 ? :roll: :spike: :wall: no velká škoda, nepochopitelné, proč se tak rozhodli :/
    najma ked uš v M&M 6-8, ( 9 ) fungoval a zvládali 3d pohyb úplne neobmedzene po celej, doslovne celej mape, a dalo sa ísť a dostat sa doslova aj na "vrcholky hor",

    (tiežť vrchy a strechy domov a palacov, a na dno propastí a dungeonov, (a tušim aj na dno mora, a morskich roklin)

    najlepšie by bolo, keby sa vrátili k možnostiam plne 3d pohybu po mape, jako bolo v MM 6, 8
    (najlepšie v dieloch, kde bolo možné aj lítání, bud kuzlom, alebo s drakmi
    :-P :3eyed:
  • Tak po tom čo ste tu všetci vychvaľovali Witchera som si to stiahol, combat mi veľmi nechutí ale inak to je fajn. Rozhodol som sa zachrániť laboratórium a potom na tej scénke na moste to Geralt nejak ľutoval..
    A asi mi unikla sex scéna s nejakou ženou ktorú som zachránil pred banditmi. Mali sme sa stretnúť pri mlyne ale ja som cestou šiel splniť jeden Q a nejak sa to natiahlo, možno ešte zajtra bude čakať pri mylne :D uvidíme.
    Príjemne ma prekvapil možnosť cz dabingu a tituliek. Je tam nejaká možnosť rýchleho cestovania alebo nejaký kôň? Lebo tie Q su stále dookola chodiť hore dole a vážne je to nudné a pomalé na pešo :D
  • @JoeGyry rychlé cestování tam není myslím a kuň určitě ne jinak ta ženská tam čeká druhý den na večer myslím a nezapomeň víno :D
  • @DanielSvatoš víno som kúpil najlepšie, som predsa gentleman ;D no to že ja som tam hned druhý deň nešiel, tak nvm či tam bude 2 dni :D
  • @JoeGyry tak to už myslím že ne...ale můžeš si vrznout s jinou vesničankou :D ale tak chce zase tulipány
  • Ok takže som prešiel AC Black Fags. Najhoršia záverečná misia z celej série zatiaľ, najhorší koniec celkovo či už v minulosti alebo v reálnom svete. Príbeh sa totálne od smrti Desmonda neposunul. Hlavne že už je DLC s černochom z tohto dielu. Som viac sklamaný ako z Revelations.
  • @JoeGyry Hrál jsem hrál jsem, zatím nedohrál jsem :)
    Musím přiznat, že se mi líbí jak zvládli lodě, ale jinak samotný příběh nic moc.
  • @Gorgloj tjn lode boli super aj keď mňa to potom už nebavilo veľmi :/ a príbeh otrasný no :D hlavne som si strašne plietol mená a osoby, všetci mi tam pripadali rovnakí.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    Tak po nějakých 5-6 hodinách hraní Might&Magic X Legacy musim říct, že to je skvělá hra. Jsem rád, že jsem překonal počáteční nechuť (první lokace moc nápaditá není) a špatnej dojem z early access.
  • Teda já teď momentálně hraju AC 3, teda Ale hra za templáře byla celkem fajn :)
  • upraveno 31. ledna 2014
    @JoeGyry Ani se ti nedivim, já to kvůli pochodování taky zabalil(mluvim o zaklínači 1).Nejhorší je, když jdeš do lokace pro quest, přejdeš přes celou "mapu" do jiný lokace a tam si vzpomeneš, že u toho questu jsi měl ještě něco udělat.
  • @Blackfish To jo, ale vůbec mě to neuchvátilo.Debilní quest s odposlouchávání rozhovoru a "hejbající se zonou" tam byl minimálně 10x.Příběh už nevim ani jakej byl (akorat si pamatuju, že byl neslanej nemastnej).Kecání s důležitýma historickýma osobama USA, jako kdyby ste seděli vedle sebe ve školní lavici.Příroda mě bavila asi 10 minut, pak to byla otrava a nutný zlo dostat se z bodu A do bodu B.Takový ty blbinky pro spestření jako lovení, karavany, obchodování mě vůbec nezajímaly kromě námořních misí.
  • Království za češtinu do warbandu!!!!
  • @M1on a hned potom do Clash of kings modu na warband :-)
  • @Marek zatim nechcu, mam zatim problem hrat warband.Prehreje se notebook a vypne se.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 1. února 2014
    @M1on Vyčisti si větrák, přepastuj a kup si něco takového http://www.alza.cz/coolermaster-notepal-u3-notebook-cooler-d196247.htm
  • @Thorar mam 100 chuti koupit si stolní.Nevim co znamená přepastuj a a na co podložka Kulhánkův Noční klub to jistí :twisted:
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.