Anketa o nejlepší kapitolu knihy?

upraveno 16. prosince 2013 v Akce a hlasování

Komentáře

  • Klíďo píďo!
  • určitě zajímavý nápad
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    A nezvrhne se to na bodování podle oblíbených postav?
    (Já asi hrát nebudu, protože si přesně nepamatuji, která kapitola je která a znovu číst Píseň teď bohužel nestíhám )
  • tiež si vôbec nepamätám na kapitoly, inak by som sa zapojil :)
  • Do tohohle nejdu, zaprvé, Krisa má pravdu, za druhé, kdo si to má sakra pamatovat?
  • Však někde tady jsou výcucy, ne? Asi by nebyl problém dát odkaz k příslušným kapitolám, o kterých je právě řeč/bodování.
  • @brbr Pokud vím tak ani tanec ani hostina nejsou kompletní, možná se pletu, ale aspoŇ dříve nebyli.
  • ... poznaš rýchle čítanie ?? ..proste preletíš očami cez stred listu, predložky, spojky, častice a ine blbiny ignoruješ.. a ked si to už raz čítal, tak určite sa ti vynorí v hlave obraz o danej kapitole..(podla mna by to aj šlo.. lenže tu neplatí: keď sa chce, tak sa dá ..ale platí tu: keď sa dá ta sa chce..)
  • Pane bože :D prečítať 5 kníh v skúškovom období, ktoré nemajú nič spoločné so školou, taký luxus si osobne nemôžem dovoliť. Možno ak by sa to hralo v lete.
  • @JoeGyry Alespon bys měl co u zkoušky vyprávět =D
  • Hmmm, a myslíme nejlepší ve smyslu nejmilejší, nejoblíbenější, nebo nejlépe napsaná (tj. nejsilněji působící na čtenáře)? Myslím, že v takovém případě by se máloco srovnávalo s Rudou svatbou... (Můj názor, vím).
    Na druhou stranu věřím, že vtipné by bylo najít nejnudnější/nejhorší kapitolu ságy (osobně bych nominoval Catelyn, výstup na Eyrie aGoT, Případně Sansa, sestup z Eyrie asi aDwD)
  • upraveno 17. prosince 2013
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Tak díky záporným bodům, by se z hlasování mohly vyrýsovat i ty neoblíbené kapitoly.
    @Jay Každý může hlasovat podle svých priorit. Rudá svatba je silná kapitola. Ale moje nejoblíbenější je určitě jiná. Některé jsou zábavné. Jiné jsou nudné. Některé kapitoly překvapily zvratem nebo šokovaly svým obsahem. Každá je jiná a nabízí něco jiného.

    @JoeGyry Číst celé znovu naráz to nemusíte. Proto jsem to myslel tak, že by se to rozdělilo na menší skupinky a každý týden se hlasovalo jen pro několik vybraných skupin. Týden na lehké zopakování 4, 5 nebo 6 kapitol není tak moc ani pro mě. Jsou tu na webu sumáře. Samozřejmě bych na ně dával odkazy. Nehledě na debatování a rozebíraní jejih obsahu zde v diskuzi.

    @Everett_Young nevím jak je na tom hostina, nekontroloval jsem ji. Ale Tanec je komplet a myslím, že i Hostina
  • Jo, jo, určitě členit na skupiny a určitě nějké odkazy.
    Jen jsem podotýkal, že je třeba vyjasnit, zda má jít o "nejlepší" (třeba RW si u mě stojí hodně vysoko, protože ta uměla zapůsobit i přesto, že jsem měl echo, jak dopadne), nebo o "nejoblíbenější" no, tak tam RW nedám ani náhodou, protože... no protože mám Starky ze Zimohradu (jako příbramák musím upřesnit, aby nedošlo k záměně tam za ty místní bossy :o)) rád a nelíbí se mi, když se jim ubližuje...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Já hrát nebudu - nepamatuji si přesně která kapitola je která a navíc bych určitě byla ovlivněna oblíbeností postav, což by byl podvod. Ale pokud se hra uskuteční, budu zvědavá na výsledky :)
  • Mno, pokud má jít o nejlepší kapitolu, pak musím dát osobní sympatie k postavám stranou. Asi bych ale nedokázala vybrat jenom jednu. Hodně dobré jsou úvodní kapitoly Hry o trůny (neuspěchané představování spousty důležitých postav), určitě Aryiny kapitoly, ve kterých se utíká před zajetím a další, ve které umře Ned, Rudá svatba, větší část kapitol Sansy z Bouře, Theonovy zimohradské kapitoly ze Sřetu králů a Tance...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.