Slova, slova, slova...

upraveno 6. listopadu 2010 v Akce a hlasování

Komentáře

  • upraveno 5. srpna 2007
  • upraveno 6. srpna 2007
  • upraveno 7. srpna 2007
  • upraveno 7. srpna 2007
  • upraveno 8. srpna 2007
  • upraveno 2. ledna 2008
  • Sandor Clegane: "(Bratrská) láska Horu přenáší."
    Gregor Clegane: "V tom bude zakopanej pes."
    Ramsay Bolton: "Až na (kostní) dřeň!"
    Aerys II: "Prosíme rodiče, aby nedávali mladistvým do rukou ostré předměty, mohlo by dojít k vážnému úrazu s následkem smrti"
    Braavoská banka: "Kdo šetří, má za tři"
  • Robert Baratheon: "Proklepnu si vás!"
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Eddard: "Hlavu hore! Mohlo to byť aj horšie"
    Arya: "Die B!tch! Die!"
  • Gregor Clegane:(vyslovováno před bojem) S chutí do toho a půl je hotovo.
    Tywin Lannister: Slyšte mně srát.
    Selyse Florent: Jednou to bude plnovous.
    Hodor: Hodor
    Tyrelové: Lezeme do prdele
    Baratheonové: Naše je ožralost.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • JayJay
    upraveno 28. listopadu 2013
    Mimochodem, teď mě napadá, název topicu... má to něco společného s písní z mého oblíbeného filmu? Co Heavy, přiznej se.
    Words, words, words,
    I'm so sick of words
    ..
  • Stark/Eddard: illyn is commin´
    Rob: Lannisters reggard is commin´
    Bran: Ground is commin´/Every1 Xept me is commin´
    Sansa: Abusers are commin´
    Arya: kill sooner than boobs is comin´
    Jon: Cave sex is comin´
  • Robert Baratheon (i když možná spíše Cersei?): Království za kance!
  • A hele, jaký to hezký objev!

    Oberyn/Lysa/Ollena/Tyenne/majster Cressen - "Na to vem jed."
    Gregor Clegane - "Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva."
    Jaqen - "Jeden nikdy neví..."
    Syrio/Faceless men - "Danse macabre."
    Jojen/Bran - "To se mi snad zdá!"
  • Dobrá náhodička.
    Mně by se ještě líbilo "Tywin ante portas.".
  • AvivAviv
    upraveno 1. února 2020
    Wyman Manderly - "Já už s nima nějak vypeču."
    Sandor Clegane - "Neštěkám, koušu." "Jsem muž dvou tváří."
    Bloodraven - "Hned se na to mrknu."
    Janos Slynt/Rickard Karstark/Ned - "Dám na to krk."
  • AvivAviv
    upraveno 1. února 2020
    Náhodou... Obzvláště Jojen je fajn.
  • Ad Jojen - parafrází (a odkazem na někoho jiného - pozor, ne Jiného! ;-)) by mohlo být:
    Mám sen - I Have a Dream.
  • Jo.
    A Branovi dáme "I believe I can fly.".
    Euron - "It's the eye of the tiger."
  • Renly - "Aj pekný aj múdry som."
    Mistr Aemon Targaryen - "Nemohu se na to dívat."
    Margaery - "A hlavně s úsměvem."
    Baelish - “But I will wear my heart upon my sleeve. For daws to peck at. I am not what I am.” Nebo cokoliv jiného, co Iago vypustí z úst. Ti dva jsou jak dvojčata.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.