Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
Prinútil si ma prehltnúť žuvačku! Tá bude v mojom tráviacom trakte 7 rokov!
" Země ??? Taková díra "
dufam, že sa Arutha nenahnevá, tak dam niečo ja ...
"To dělo musíme vzít spátky.."
"Jenomže nemáme koně."
"My sme koňe..."
"Zbožňovala jsem tě. A pořád to platí."
"Ze všech tvých lží je tahle ta nejhroznější."
"Já vím. proto jsem si ji nechala na konec."
"To dělo musíme vzít spátky.."
"Jenomže nemáme koně."
"My sme koňe..."
(dajte niečo jednoduche..nech to tu sype)
podobne ako ty ..nebol to Karstark, ale nejaký Christo .. :-)