Ice-Fire novinky

upraveno 3. února 2011 v Píseň ledu a ohně
Vše, co se proslýchá, chystá a děje kolem Písně ledu a ohně.
145791013

Komentáře

  • upraveno 1. července 2010
  • upraveno 1. července 2010
    do tej knihy asi pôjdem aj ja, kalendár skôr nie. určite nie hromadne, fakt sa mi to nevyplatí .)
  • upraveno 2. července 2010
    tu knihu CHCEM !!! Alek, kolko to vyslo cez Amazon ti poviem hned ako mi to pride :-)
  • upraveno 9. července 2010
  • upraveno 16. července 2010
    Moc se mi líbí Zimohrad a Řekotočí.
  • upraveno 16. července 2010
  • upraveno 17. července 2010
    hezky!
  • upraveno 17. července 2010
    Moc pěkný. Tohle a Witcher II (abych začal šetřit na nový NB, kterej to utáhne... :)
  • upraveno 17. července 2010
    No, sice bych raději viděl rpg typu Dragon Age (který se konec konců SoIaF inspiroval), ale rts taky není špatný. Kdyby to pojmuli jako hry ze série Total War, tak by to byla bomba.
  • upraveno 18. července 2010
    Olorin: Ono se o těch hrách zatím moc neví, tohle je vlastně teprv druhá zpráva. Ale ta první naznačovala, že by ty hry měly být dvě a jedna snad RPG.
  • upraveno 18. července 2010
  • upraveno 19. července 2010
  • upraveno 19. července 2010
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. července 2010
    Mno, Neverwinteři dvojka od Obsidianu byli velice dobrý, přestože trochu opomíjený (osobně se mi příběh NWN 2 líbil víc než Dragon Age). Alpha protocol je prej velmi dobrej. BTW teď jsem začal od Bioware hrát i Mass Effect jedničku. Je to pěkný, ale ten questovej způsob vyprávění mi k sf prostředí a příběhu moc nesedí.
  • upraveno 19. července 2010
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. července 2010
    Johohó, zapadání do klišé, toho jsem si všimnul dávno, že se jim motivy opakujou (na začátku Dragon Age už jsem si říkal "o co, že Howe je zrádce" a potom "nějak mi to připomíná útok na Akademii v NWN"...). Ale to je jako říct, že se opakujou válečný filmy...
  • upraveno 19. července 2010
  • upraveno 19. července 2010
  • upraveno 19. července 2010
  • upraveno 20. července 2010
  • upraveno 20. července 2010
  • upraveno 24. července 2010
    Tak ještě upřesnění k těm hrám. Skutečně mají být dvě, RPG a RTS. Obě dělá studio Cyanide ve spolupráci s Focus Home Entertainment.
  • upraveno 27. července 2010
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. července 2010
    Ale Langu, říkáme jasně, co třeba to netřeba... :))
  • upraveno 28. července 2010
    no ja som objednal cez amazon a zatial sa plavi ku mne. snad ho nezastihla ziadna burke ked isla lod okolo Bourliveho konca... :-(
  • upraveno 8. srpna 2010
    Tak jsem si z amazonu koupil kalendar na rok 2011, takze az mi dorazi, tak pokud nejsou nekde na netu obrazky z jednotlivych mesicu, tak to muzu naskenovat a nekam sem hodit odkaz. Jinak me to stalo cele cca 600 i s postovnym,ale me to neva,hlavne, ze to mam )
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 17. srpna 2010
  • upraveno 18. srpna 2010
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. srpna 2010
  • upraveno 22. srpna 2010
    Hezký
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.