@BukovjanDavid silné, dobré príbehy, sciFi/fantsay, al. drámy ? v tom prípade odporúčam napr. : System Shocjk 1, 2, 3 (?) Albion, celá sária,(sága Might and Magic I - X ( ! toto je séria rpg, ne "Heroes of..", hoci aj tí tam príbehovo patria.. ) celá sága TES a ovšem, Zaklinač I - III Witcher, atd.. (ono takmer všetky rpg-čká a adventury majú silné pribehy, a tiež vačšina dobrích "3d-Akčních-stilaček, a strategií .. )
@Alef_peAlef Mě se nezdá, že Zaklínač III ještě není venku :D Ale děj je znám, Geralt pronásleduje divoký hon přes válkou zničenou zem. Aby našel Yennefer a vrátil si paměť.
@Blackfish ".."Skřet je hodně naštvaný, když princezna přijde na jeho jméno.." :idea: ! tak to som mal dobré tušenie, - tento príbeh, teda rampelnik, je myslím známy aj pod menom "martinko Klingáč" =D a tiež tam dáva nekomu, asi nejakej princezne, hádať svoje meno, inak si tušim vezme jej díte :-)
@svoa00 Mne to teraz pripomenulo tú scénku z Pirátov z Karibiku, kde Kalipso rozpráva ten príbeh o Jonesovi s takou opojnosťou, Jednooký ju opraví a ona podráždene ,,Rôzne verzie, na každej je niečo pravdy!"
Komentáře
http://www.gog.com/promo/goodbye_deponia_launch_promo_191113
3 díly za cenu jednoho a stojí to za to.
v tom prípade odporúčam napr. :
System Shocjk 1, 2, 3 (?)
Albion,
celá sária,(sága Might and Magic I - X
( ! toto je séria rpg, ne "Heroes of..", hoci aj tí tam príbehovo patria.. )
celá sága TES
a ovšem, Zaklinač I - III Witcher,
atd..
(ono takmer všetky rpg-čká a adventury majú silné pribehy, a tiež vačšina dobrích "3d-Akčních-stilaček, a strategií .. )
nj, witcher - knihy, aj sieriál,/filmy (ale od hbo, dúfam, že sa toho chytia, a budú, jen od HBO :twisted: :-P )