Tááááák, včera - 11.11. něco krátce po jedenácté večer (no, ukládal jsem stylově až 11:11) - dopsáno. Teď to ještě nechám někomu známému zkontrolovat, ať to čte někdo nezaujatý a dá mi zpětnou vezbu, jestli to dává smysl... alespoň zhruba. :o) Takže za mě povídka s definitivní jistotou bude.
A odesláno. Myslím, že platí Murphyovské "Úsilí je nepřímo úměrné zbývajícímu času, takže nebýt poslední chvíle, nikdy by se nic nestihlo." :oops: (ten smajlík není oops, ten je jen udejchanej...)
Komentáře
Teď to ještě nechám někomu známému zkontrolovat, ať to čte někdo nezaujatý a dá mi zpětnou vezbu, jestli to dává smysl... alespoň zhruba. :o)
Takže za mě povídka s definitivní jistotou bude.
Myslím, že platí Murphyovské "Úsilí je nepřímo úměrné zbývajícímu času, takže nebýt poslední chvíle, nikdy by se nic nestihlo." :oops: (ten smajlík není oops, ten je jen udejchanej...)
Cudzi ludia ma pustaju si sadnut v autobuse a ty tehotnej nedoprajes par minut navyse?!
Hanbi sa! :hand: