Mno o hladu je asi nedržel. Takový blázen zase Bábovka Požehnaný nebyl. Každopádně, příprava takového dračího vejce k snídani asi není žádná prdel. Když to vaříš, vylíhne se ti z toho malej nasranej zapalovač. A když se do toho chceš dostat ještě za sirova, rozlámeš na tom nejednu pilku.
@Montezuma3 ...tak samozrejme musím uznať, že nie všetky moje teorie su cool (povedal by som, že maloktore su normalne a vačšinou su pritiahnute za vlasy ) =D ... ale jednu vec som teda nepostrehol tak ako ty, ..že drak by bol "stylove barevný" ..dostal by meno Coloreon, alebo Coloreus a s najvačšou pravdepodobnostou by jeho plamene boli tiež farebne..podla nalady.. :dance:
To mu dejte rovnou jméno Coriolanus. Ale nevím, kde bychom mu sehnali Řimskou říši... :D Inak bola by sranda, keby to vajce čisto náhodou ležalo pod Zimohradom, pri vypálení sa z neho narodil drak, ktorého videl Leto, a o chvíľu začal zasahovať do deja.
@Aviv sranda by byla kdyby se lidi v Králově přístavišti začali bez příčiny náhodně samo-vzněcovat. Jen tak vykouzlit dalšího draka by bylo spíš ve stylu jistého Stevena M. ale k tomu doufejme nedojde, i když v Tanci také těch timey wimey věcí taky přibylo....
Co ty víš... Třebo je jenom jeho krycí identita a za chvíli odhalí svou pravou totožnost a timey wimey bude víc. :D No jo, nápad to nebyl nijak geniální, ale stejně by se mi líbilo někdy někde o to vejce zakopnout.
Komentáře
Inak bola by sranda, keby to vajce čisto náhodou ležalo pod Zimohradom, pri vypálení sa z neho narodil drak, ktorého videl Leto, a o chvíľu začal zasahovať do deja.
No jo, nápad to nebyl nijak geniální, ale stejně by se mi líbilo někdy někde o to vejce zakopnout.