Sry za moju neaktivitu .. hádka s Fotríkom som prišiel domov pod vplyvom .. niečo ako Tyrion a Tywin .. pretože ja som Boh vína a ceckooov :D a to Cercei som len tka od buka typol :D no fungujeme čakáám :D
Doufám, že tu ještě nebylo: “The night is dark and full of turnips,” he announced in a solemn voice. “Let us all pray for venison, my children, with some onions and a bit of tasty gravy.”
„Noc je temná a plná tuřínů,“ zadeklamoval vážným hlasem. „Modleme se za telecí, moje děti, s trochou cibulek a krapet chutné omáčky.“
Komentáře
"Matka říka, že bíly havran znamená, že už není léto."
"Má pravdu moje paní. te´d už z Citadely létají jenom bíli havrani."
GO ...
“Nine.”
„Ošklivá věc, taková kuše. Kolik lidí jsi tím už zabil?”
„Devět.”
"nevím kdo" je Snatch (Chňapoš), tedy pokud mám správný český překlad
:applause:
Pokračuj. :)
“The night is dark and full of turnips,” he announced in a solemn voice. “Let us all pray for venison, my children, with some onions and a bit of tasty gravy.”
„Noc je temná a plná tuřínů,“ zadeklamoval vážným hlasem. „Modleme se za telecí, moje děti, s trochou cibulek a krapet chutné omáčky.“