tiež som myslel na Stanisa ...dokonca som si bol isty aj v ktorej knihe a približne v ktorých kapitolach by som to našiel...ale .......................nenašiel
Keďže mi je čudné písať po česky a sťažovali ste sa tu na angličtinu tak Vám to napíšem po slovensky.
"A potom pôjdeme na sever a pozrieme sa na Stenu. Ani XY nepošleme odkaz, že tam prídeme, proste tam jedného dňa budeme, ty a ja. Bude to veľké dobrodružstvo."
Komentáře
ale uznávám to o něj šlo :) zadáváš
to udělali a za to zemřeli. Zemřeli však jako praví muži, a věrní.“
„Někteří lidé jsou zkrátka silnější než jiní.“
Davos mal tuším tú druhú poznámku.
"A potom pôjdeme na sever a pozrieme sa na Stenu. Ani XY nepošleme odkaz, že tam prídeme, proste tam jedného dňa budeme, ty a ja. Bude to veľké dobrodružstvo."