Povídka č. 13 /5. kolo/ - Ice & Fire

upraveno 1. února 2014 v Povídky
2»

Komentáře

  • @sveva To mi spadl jeden kámen ze srdce. :-)
    Ten druhý tam ale bohužel pořád je - proč tady sakra nikdo není?
  • @Lady_Seans To nevím. Zčásti se asi trucuje a bojkotuje fórum... někteří si možná dali oddychový čas, aby vychladli. Ale to jsou fakt jen moje domněnky, nic víc.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 16. srpna 2013
    @Lady_Seans Krisa je na týden u prababičky, Flanker drží smutek, Jarla vyhozena, Bran se vzpamatovává z šoku (je to nekonfliktní člověk a tohle ho dost sebralo), Gardien pracuje, Miss Utahraptor je taky někde v tahu a Hildy tu byla přes den. To je tak asi všechno co vím.

    EDIT: A Vlčačka řekla že s tímhle humusem už nechce mít nic společného.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.