@Lady_Seans To nevím. Zčásti se asi trucuje a bojkotuje fórum... někteří si možná dali oddychový čas, aby vychladli. Ale to jsou fakt jen moje domněnky, nic víc.
@Lady_Seans Krisa je na týden u prababičky, Flanker drží smutek, Jarla vyhozena, Bran se vzpamatovává z šoku (je to nekonfliktní člověk a tohle ho dost sebralo), Gardien pracuje, Miss Utahraptor je taky někde v tahu a Hildy tu byla přes den. To je tak asi všechno co vím.
EDIT: A Vlčačka řekla že s tímhle humusem už nechce mít nic společného.
Komentáře
Ten druhý tam ale bohužel pořád je - proč tady sakra nikdo není?
EDIT: A Vlčačka řekla že s tímhle humusem už nechce mít nic společného.