@M1on Tak pro mě Final Fantasy VII: Advent Children stojí na prvním místě filmů podle pc her, a snad by se jich i pár dalších kvalitních našlo. Všechno snad nejsou jen sračky od Uweho.
Potřeboval bych poradit: hledám film který jsem viděl když mi bylo asi 10 a nepamatuji si jméno popis: Bylo to animované a japonské myslím i když si nejsem jistý ale bylo to asijské a celkem brutální (lítali tam hlavy a podobně) v televizi říkali že je to 18+ děj:pamatuji si jen že tam byla nějaká nakažlivá nemoc kterou chytl hlavní hrdina a proto odešel z vesnice hledat lék...taky se tam válčilo byli tam i palné zbraně nedělám si moc naděje že by někdo věděl o co šlo ale naděje umírá poslední :)
@Montezuma3 ha to je ono huráááááááá :) jestli tě někdy potkám tak ti kupim pivo a panáka :) a k tomu 18+: běželo to někdy kolem půlnoci takže tam byla hláška že děti mají jít spát...tak jsem to myslel (né nahotinky) ale hlavy tam lítali to si pamatuju že ten týpek někomu ustřelil hlavu šípem :) nebo jsem měl jen velkou představivost ?
@DanielSvatoš Hrozně širokej pojem... Spíš akční, spíš věrohodný, rekonstrukce bitvy nebo z pohledu jednoho vojáka, válka na pozadí nebo pozadí na válce... :) (pro historický platí prakticky totéž)
@flanker.27 dobrý je *Za Neprátelskou Linií I* , z čias balkánskich vojen, odohráva sa cca v druhej pol ´´90 rokov, nekde na území býv., práve se rozpadajúcej Juhoslávie.. :o (nj, ano, ten) :o :spike:
Za nepřítelskou linii je taková pohádka o tom jak hodný sestřelený americký pilot, uteče všem těm zlým Srbům. Asi nejlepší film o válce v jugoslávii jsou Warriors z roku 1999. Je dost drsný spíše dokumentární než kační téměř se v něm nebojuje.
@jjelen podle komentářů a hodnocení dost dobré...někdo tam píše že je to jako Bratrstvo neohrožených a na to zrovna koukám a mám to strašně rád :) dík navíc mě Zimní válka zajímá takže to je na zítřek jasná volba
@derfel poznám aj warriors.. ten je vážnejší, dramatickejší, surovší..
ano, a hento može byť hoc aj pohádka - ale tá výstavba,štruktúra deja - je velmi presvedčivá, až "reálističná", hustá, doslova prehustená (ani 1 veta, ni 1 záber navyše by sa tam už asi nikde nevopchal.. ), takmer nič zbytočné, žiadna "vata" takmer.. :-$:arrow:
Komentáře
a po vzoru herní předlohy i restart Tomb Raider
popis: Bylo to animované a japonské myslím i když si nejsem jistý ale bylo to asijské a celkem brutální (lítali tam hlavy a podobně) v televizi říkali že je to 18+
děj:pamatuji si jen že tam byla nějaká nakažlivá nemoc kterou chytl hlavní hrdina a proto odešel z vesnice hledat lék...taky se tam válčilo byli tam i palné zbraně
nedělám si moc naděje že by někdo věděl o co šlo ale naděje umírá poslední :)
a k tomu 18+: běželo to někdy kolem půlnoci takže tam byla hláška že děti mají jít spát...tak jsem to myslel (né nahotinky)
ale hlavy tam lítali to si pamatuju že ten týpek někomu ustřelil hlavu šípem :) nebo jsem měl jen velkou představivost ?
Doporučte mi nějaký dobrý historický nebo válečný film prosím :)
(nj, ano, ten) :o :spike:
navíc mě Zimní válka zajímá takže to je na zítřek jasná volba
ano, a hento može byť hoc aj pohádka - ale tá výstavba,štruktúra deja - je velmi presvedčivá, až "reálističná", hustá, doslova prehustená (ani 1 veta, ni 1 záber navyše by sa tam už asi nikde nevopchal.. ), takmer nič zbytočné, žiadna "vata" takmer.. :-$ :arrow: