hmm co to vidím! že by složené balíky modrého a zeleného plátna? :-) Jinak "Production designer" je člověk který je přímo odpovědný za celkové vizuální pojetí scény. (to znamená: "chci aby tu bylo mokro po dešti! ty šaty ať má červené! tamhle budou hořet svíčky, támhle bude viset prapor, ty stoly budou obložené jídlem, a tamhleten dubový stůl v rohu si strčte do p****e")
14. ledna by HBO mělo mít tiskovku, tak je možný, že by mohli aspoň naznačit. Ostatně v posledních dnech se o seriálu psalo v několika seriózních médiích ve smyslu jednoho z nejočekávanějších děl (nebo spíš rozhodnutí) letoška. Ale myslim, že nic kloudnýho z nich stejně teď nevypadne, pilot je teď někde ve studiu, které má na starost vizuální efekty a bossové si počkaj na hotové dílko do března. Ale kdoví, třeba přece, třeba přece, když si půjčím slova největšího optimisty fantasy světa :-)
Komentáře