Povídka č. 6 /5. kolo/ - Ice & Fire

upraveno 1. února 2014 v Povídky

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Winter Effect :D
  • Pokud jsem to pochopila, tak spiknutí Citadely :-) Zajímavá myšlenka. Vždycky mne zajímalo,o co vlastně jde mistrům :-)
  • Hezké, ale klidně to mohlo být o kapánek delší ;-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Chvílemi jsem to moc nepobírala, ale konec se mi moc líbil :)
  • Trošku mi to připomnělo Assassins Creed, takže dávám +.
  • druhé kritické čtení - asi přece jen krátké, vlastně popsán jen jeden výjev. Zajímavá myšlenka, ale příště více rozpracovat do povídky. Jinak hodně nadějné :-)
  • Tak tady u toho jsem mimořádně zmatená. Tuhle povídku jsem nějak nepobrala, tak se omlouvám. Autor asi patří do nějaké vyšší inteligenční skupiny... :-|
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Lady_Seans Zahraj si Mass Effect, pochopíš :)
  • @Lady_Seans
    Nějaký cross mezi ME a ASOIF? :) Tedy spíš vybrání toho krásného okamžiku, kdy Vigil v ME udělal přednášku Shepardovi/Darrenovi (ač Javik pak byl ještě libovější) že je trotl a že Reapeři/White Walkers přichází? :D
  • Napad celkom zaujimavy, ale opat apelujem na autora. Ak je to len takato kratka poviedka, je priam trestuhodne nevychytat pady ci zle umiestnene predlozky.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.