@svoa00 A muslimovia ho spália aj so všetkými kresťanmi zaživa. A bude za to môcť určitá ortodoxná časť, "teroristi", ostatní sa budú tváriť ako členovia mierového a pokojného náboženstva.
Ani moc nechcu :-) Ale oook - představte si fesťák 25 000 lidí. Představte si kolik je to aut. Fesťák končí v neděli o půlnoci. Odjezdová cesta jedna jediná (ostatní zablokované zátarasama) a na té cestě stojí policajti a kontrolují doslova jedno auto po druhém. Postává jich tam tucet, ale auta obchází jeden jediný s jediným fukátkem! Hodiny a hodiny krokem, kdy se lidi plazí ve frontě místo aby už byli na cestě dom, protože ráno jdou na šichtu - je pondělí! Ti krypli samosebou houbeles chytí, kdyby tam náhodou někdo měl v sobě pivko, tak za tu dobu vystřízliví! Ale rozhodně při tom monoténním popojíždění už usínají únavou a jestli se cestou z tama někdo vysekal, protože usínal za volantem, tak je viník naprosto jasný! Jestli tohle není zneužívání pravomocí tak už nevím co! Stojijou tam každý rok, ale to kontrolovali namátkou a ostatní mohli projíždět kolem plynule, teď ne! Plnijou kvóty na prémie a vyznačuje se to abnormální buzerací!
@flanker.27 V noci mne musel vážně manžekl držet, abych na ně nevystartovala a doslova prosit ať vynechám i jedovaté poznámky, protože jinak tam skisneme ještě déle při absurdním prohledávání auta za účelem mstivého hledání "čehokoliv" k pokutování. Teď už mi to je celkem volné, jen jim přeju to nejhorší :-) Kámoška naštěstí stihla letadlo do Ekvádoru, i když šlo o trysk a minuty.
@Arutha2321 V češtině se dříve také používalo "břístek". Zachovalo se v pomístních názvech. Například obec jménem Břest má taky ve znaku jilm. A Břestů je více. Břest je zkrátka původní slovanské, zatímco v čechách se začal používat zkomolený latinský ulm (ať už převzatý z latiny nebo z němčiny). Můžeme vám jen závidět :-)
Komentáře
A muslimovia ho spália aj so všetkými kresťanmi zaživa. A bude za to môcť určitá ortodoxná časť, "teroristi", ostatní sa budú tváriť ako členovia mierového a pokojného náboženstva.
Ti krypli samosebou houbeles chytí, kdyby tam náhodou někdo měl v sobě pivko, tak za tu dobu vystřízliví! Ale rozhodně při tom monoténním popojíždění už usínají únavou a jestli se cestou z tama někdo vysekal, protože usínal za volantem, tak je viník naprosto jasný!
Jestli tohle není zneužívání pravomocí tak už nevím co! Stojijou tam každý rok, ale to kontrolovali namátkou a ostatní mohli projíždět kolem plynule, teď ne!
Plnijou kvóty na prémie a vyznačuje se to abnormální buzerací!
Teď už mi to je celkem volné, jen jim přeju to nejhorší :-) Kámoška naštěstí stihla letadlo do Ekvádoru, i když šlo o trysk a minuty.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Beruška_vodní