Jsem rád, že se někdo pokusil také o čistokrevný horor. Některé části byly opravdu docela strašidelné, jen by to chtělo trochu víc uspořádat, tu a tam to působí trochu moc překotně.
Druhé kritické čtení: nejde mi do hlavy jen jedna pro mne nelogická věc - Noční hlídka plná ostřílených veteránů chodila po chodbách zároveň s Jinou leta a nic s tím nedělali a přitom jich byly vlastně tisíce při součtu všech základen? To chtělo trochu zdůvodnit a dovysvětlit.
Zajímavě pojaté téma Nočního krále. Dost mě to bavilo :-) Autorovi se podařilo do povídky dostat tu správnou mrazivou atmosféru a bylo to opravdu napínavé.
Pěkně tajemné a strašidelné. Noční hlídka mě ale tak nějak celá sama o sobě nebaví, takže favorit nebo adept na vítěze to pro mě asi nebude. Ale pěkné to bylo :-)
Zombie survival pohodovka na dobrou noc. A s chlupatymi pavuky! :-) Kultivované Zlo, kterému nelze rozumnými prostředky čelit. Nebál bych se příště být klidně i víc naturalistický, to mají mazlíčci rádi. :-)
Komentáře
Má to ale atmosféru co :applause:
Ale ti pavouci jsou pěkně fujtajbloví :)