@flanker.27 Četl jsi poslední příspěvek an předchozí straně? Začínám míít dojem, že ne
"Jo s tou sovou to byla taková nadsázka, která jakoby hovořila o ptácích povšechně (jakoby sově záleželo na malých sýkorkách, které kočky uloví ). Bylo to takové CVRLIKÝÝÝÝ. a myslela jsme, že to je i tak chápáno. Přijde mi poněkud neuvěřitelné, že by někdo mohl vůbec uvažovat, že věřím tomu, že se sovy spikly se sýkorkami a úmyslně zahájily protikočičí odvetnou partyzánskou bitvu To už přenášíme do prostředí animovaných seriálů, ne? )
Na počátku jsem tu sovu sem dala proto, že jsem se nedávno o těchto schopnostech sov dozvěděla a opravdu mne fascinují, nikdy bych dříve ani neuvažovala, že si troufnou na tak velkou kořist. a přišlo mi to příhodné v reakci na flankerovo, že sovy nejsou jaké se zdají být (a teď nevěřím vlatsním očím, že tu musím něco takového vysvětlovat, protože to bylo pochopeno a vnímáno jinak ) "
@Černá_Alison Smajlík může znamenat ledasco. Po určitých zkušenostech jsem si nebyl jist, jak je to míněno. Mohu tedy brát za jisté, že nejsem zařazen na pozici obhájce chování "být bezcitná svině"?
v Babinci je nyní štěně s kocourem, vůbec se neodvažuji to komentovat :-D Ať už řeknu, že to je psí odveta za všechny vyžrané misky nebo kočičí odveta (na konci) za všechny kočky vyhnané na strom - zaručeně se to obrátí proti mně :-p
A jdu si zahrát Titan Quest. Měl by ses večer připojit. Ještě jsem kvůli tobě schválně neprošla portálem :hand: :-)
@flanker.27 Houbeles, 45 a mám pro tebe prima kusy výbavy. Jsem teď celou dobu nehrála. Před chvílí mne 2x zabili, protože jsme si nemohla vzpomenout, že život se doplňuje "R" :-) Stzejně nemůžu najít nějaké solidní kousky výzbroje pro lučištnici - všechno chce moc síly :-)
@Everett_Young:-D zatím to vypadá, že nejzajímavější zprávy má Monty - zkus ho natáhnout na žebříček a pak albánskou rukavici :-)
Ještě je tu tato možnost. Plně věřím v paulovy schopnosti založit místnůstky s povídkami. Pokud by paul nebyl proti, tak by mu všeci zaslali znova své povídky a paul by je diskrétně uveřejnil :-)
Ty nemáš rada mágiu? :D Prečo? V tomto svete si ju človek nemôže užiť tak na nej frčím skoro v každej MMORPG. Vo WoWku som bol skoro vždy Warlock :twisted: Ten pocit hádzať kliatby a deštrukcie.
No každý jsme jiný :-) Já zase raději řeším všechno na rovinu, svými vlatsními silami a schopnostmi a magie se mi příčí :-) Většinou hraju za válečníka, ale už v Diablu a pak v Sacred jsem zjistila, že na nejvyšší obtížnosti to s bojovníkem nedokážu ustát a tak jsem přešla skoro všude na lučištnici a musím říct, že mi to sedí nejvíc. Z magie používám maximálně léčení :-) (taky vždycky hraju za člověka, krom výjimečných případů, kdy hraju za trpaslíka. nikdy za elfiště, upíry, anděly, nekromanty...jinými slovy nehraju za zákonně dobré ani za zákonně zlé :-) )
Dočkajme, súdruhovia, úsvitu dňa ponedeľníka, čo už stojí vstriec nás, i až v tomto čase ukáže sa svetlo pravdy, zapálime sviecu nádeje, postavíme sochu slobody a zakopeme lopatku hrůzy.
Komentáře
"Jo s tou sovou to byla taková nadsázka, která jakoby hovořila o ptácích povšechně (jakoby sově záleželo na malých sýkorkách, které kočky uloví ). Bylo to takové CVRLIKÝÝÝÝ. a myslela jsme, že to je i tak chápáno. Přijde mi poněkud neuvěřitelné, že by někdo mohl vůbec uvažovat, že věřím tomu, že se sovy spikly se sýkorkami a úmyslně zahájily protikočičí odvetnou partyzánskou bitvu To už přenášíme do prostředí animovaných seriálů, ne? )
Na počátku jsem tu sovu sem dala proto, že jsem se nedávno o těchto schopnostech sov dozvěděla a opravdu mne fascinují, nikdy bych dříve ani neuvažovala, že si troufnou na tak velkou kořist. a přišlo mi to příhodné v reakci na flankerovo, že sovy nejsou jaké se zdají být
(a teď nevěřím vlatsním očím, že tu musím něco takového vysvětlovat, protože to bylo pochopeno a vnímáno jinak ) "
Ať už řeknu, že to je psí odveta za všechny vyžrané misky nebo kočičí odveta (na konci) za všechny kočky vyhnané na strom - zaručeně se to obrátí proti mně :-p
A jdu si zahrát Titan Quest. Měl by ses večer připojit. Ještě jsem kvůli tobě schválně neprošla portálem :hand:
:-)
@Everett_Young :-D zatím to vypadá, že nejzajímavější zprávy má Monty - zkus ho natáhnout na žebříček a pak albánskou rukavici :-)
Ještě je tu tato možnost. Plně věřím v paulovy schopnosti založit místnůstky s povídkami. Pokud by paul nebyl proti, tak by mu všeci zaslali znova své povídky a paul by je diskrétně uveřejnil :-)
(taky vždycky hraju za člověka, krom výjimečných případů, kdy hraju za trpaslíka. nikdy za elfiště, upíry, anděly, nekromanty...jinými slovy nehraju za zákonně dobré ani za zákonně zlé :-) )