Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize

Včera jsem shlédl Zlatý kompas a musím povedať, že sa mi to páčilo.

Dobrá kvalita obrazu.

Zajímaví herci (Eva Green! s dětským hlasem) a jejich výrazné výkony.

Efektní vizuální podívaná.

Četl jsem i knihu (jen první díl) a s filmovou adaptací jsem velmi spokojen.

Kdybyste žili v tom světě, jakého byste asi měli daemona? :wink:

1165166168170171394

Komentáře

  • @Branislav_Gepeto mně se nelíbila už výměna vejcí na konci trojky :roll: tohle už nebyly ty vyčůrané krvelačné bestie z jedničky a dvojky, které mám tak ráda. Navíc představa další vraždící rybožravé potvory se mi taky ani trochu nelíbí, T-Rex je nenahraditelný. Nevím proč mají pocit, že v každém dalším filmu by měla být ještě větší obluda, než v tom předchozím. Kdyby raději pracovali s tím, co mají (například jako povedená scéna s "ptačí klecí" ve třetím parku) a nevymýšleli kraviny :wall:
  • upraveno 23. června 2013
    @Dreamer tak ja som videl, ešte kedysi dávno v kine, len J.park I , a ejhle, ono to má už x pokračovaní ? 8-O :roll: (ale to sa dalo čakať.. ;)/
  • @Dreamer Jo jo, spolupráce s lidským druhem je přesně to, po čem mí fiktivní příbuzní touží, za to bych dala pařát do ohně ledu. ;) :twisted:
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 23. června 2013
    MissUtahraptor napsal(a):

    @Dreamer Jo jo, spolupráce s lidským druhem je přesně to, po čem mí fiktivní příbuzní touží, za to bych dala pařát do ohně ledu. ;) :twisted:

    Inak ma presne napadlo, čo na to budeš asi hovoriť ty :D :D
    Isto je to súčasť nejakého vášho plánu na ovládnutie sveta parku
  • @Branislav_Gepeto Pšššššššššštttt! ;)
    (To víš- popularita, lidský vděk a pak kudla megadrápy do zad. :twisted:)
  • upraveno 23. června 2013
    MissUtahraptor napsal(a):

    @Dreamer Jo jo, spolupráce s lidským druhem je přesně to, po čem mí fiktivní příbuzní touží, za to bych dala pařát do ohně ledu. ;) :twisted:

    ehm? :-s
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. června 2013
    Tak, World War Z viděna. Tuším, že na csfd projekci byla přihlášena též svoa.

    Edit: A jak koukám na csfd, hodnocení je stejné, tedy ***
  • To mi ani nic neříká, ale 3 nejsou moc...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Tři z pěti je cca 60 %.

  • @flanker.27 Co je to ta projekce CSFD?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 27. června 2013
    Ono to dostalo až 60%?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @M1on Občasná preojekce zdarma pro uživatele. Tu a tam csfd pro své uživatele pořádá předpremiéry filmů, které jdou do kin. Jsi-li registrovaným uživatlem (nezaměňovat s registrovaným partnerstvím), můžeš se na takovou projekti přihlásit. Problém je, že přednost mají uživatelé s vysokým počtem bodů. Na včerejší pokud se pamatuju se dostal jako poslední uživatel, co měl bodů 29.

    @Branislav_Gepeto Stejně dobře to může dostat 40 i 80. Podle úhlu pohledu a oboje bude odpovídat. Film má některý scény velmi dobrý, ale jejich spojování jaksi drhne.
  • upraveno 27. června 2013
    Důchodci mají v americe nízký důchody, že se vydají na dráhu zločinu a skončí ve vězení.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Arnold s bradkou...
  • @flanker.27 a neobarvenými vlasy
  • kam se na ně hrabou ti dnešní hrdinové! to se nedá srovnat.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. června 2013
    Což mi připomnělo mojí oblíbenou scénu...

  • upraveno 28. června 2013
    @flanker.27 to je v tý tobě, kdy mluvil anglicky s německou výslovností.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @M1on A ona je nějaká jiná? :)
  • rakuska? :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Lokální dialekty velkoněmecké říše se nepočítají :)
  • @flanker.27 chtěl bych se zeptat, chystám se na WWZ někdy během příštích 3 dnů do Berouna a mam na výběr mezi 3D a klasikou .... upřimně mam raději klasiku (hlavně od te doby co jsem byl na 1. časti Relikvie smrti), ale někde jsem četl že zrovna u WWZ je 3D dost povedené, takže na jakém typu promítání jsi byl a jak se líbilo .... zajima mne čiste styl, ne film jako takový :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Marek Nejsem příliš příznivcem 3D, byť je-li užito smysluplně ho neodmítám. Ale v tomhle filmu téměř určitě doporučuju "plochu", protože tam není nic, co by 3D vyžadovalo. Ba naopak, kromě některých leteckých záběrů jsou třeba veškeré akční scény snímané zblízka a dost nepřehledné, navíc povětšinou za tmy. jednoduše ve 3D dáš víc za lístek a míň uvidíš.
  • @flanker.27 dik, to sem potřeboval slyšet :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Marek Jo, eště jedno varování, rozhodně si nepředstavuj akční spektákl, akce je tam poměrně skromně, byť to celkem odsýpá i bez ní.
  • @flanker.27 ee vyloženě kvůli akci tam nejdu - spiše film jako celek
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 29. června 2013
    Práve som dopozeral Faunov labyrint. Skoro som sa rozplakal. Prečo dnes idú do kín len samé akčňácke sračky a nie aj príjemné oddychové filmy ako Faunov labyrint? Bola tam pointa, od začiatku ma to upútalo, dej bol viac-menej nepredvídateľný, boli tam chvíle, kedy si človek povedal "To bude ešte podstatné" (nôž v zástere, zaujímavý pohľad kamery na fľaštičku s liekmi), ale nevedel, v akej miere. Nebálo sa to nechať tam prúdy krvi, či opodstatnene a v štýle pozabíjať dobrú polovicu obsadenia. A pán Buľvodlaň mal hororový výzor. Soundtrack takisto excelentný. A tá malá herečka bola úžasná -
    IMHO zahrala svoju smrť viac než dobre.

    Faun mal skvelé pohyby a spôsoby vyjadrovania aj výraz. A ani španielčina mi nevadila - a to som sa bál, že bude drásať uči ako fránina.

    Proste príjemne strávené dve hodiny s príjemným filmom. A desne sa mi páčilo pri závere.
    ,,Řekněte mu, jak bojoval jeho otec..."
    ,,Ne! Ani tvé jméno se nedozví!"
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Branislav_Gepeto O Faunově labyrintu bych mohl napsat stránku, ale spojení "príjemný oddychový film" by se tam asi neobjevilo.
  • @flanker.27 chvíli jsem váhala jestli se jedná o ten samý Faunův Labyrit jako ten, který mě celou dobu sledování silně deprimoval, chvílemi děsil a nakonec rozplakal. Tím samozřejmě neříkám, že je to špatný film, právě naopak ;-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 30. června 2013
    ...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.