Mně se to líbí i s kytičkou, ta nejvíc. Krom toho prohlašuji, že Krisí palec není nic, co by vám v dnešním pokřiveném zvrhlém světě přišlo jako něco vybočujícího z normálu :)
@Černá_Alison Když natočíme nejdelší osten ježka tak, aby vyčníval z klece nejširším jejím otvorem, posuneme ježka do poloviny výšky klece. Pak točíme za vyčnívající osten ježkem, až na jeho protilehlé straně dostaneme do kolmé polohy nad sebou dva jiné ostny, nejdelší po tom, který už vyčnívá vpředu. Popostrčíme předním ostnem ježka. A pak, když už je ježek venku, dá se rozšroubovat krásně, a uvnitř je všechno - všechno!
@Krisa Tvůj palec je krásný a klidně jej pochoukám a pohladím. Ale jestli se za něj stydíš, pak nechápu ty sandály.
@flanker.27 Já se za něj nestydím, jen mi přijde hnusnej a nechci se na něj koukat :D. Ne, musím to vyřešit, ale teď potřebuju chodit a minule jsem 2 dny kňučela a pak asi týden neobula nic jiného než sandále (a teď potřebuju občas do slušňáckých bot).
Komentáře
@Krisa Tvůj palec je krásný a klidně jej pochoukám a pohladím. Ale jestli se za něj stydíš, pak nechápu ty sandály.
@Krisa Nenech se vytočit nevinným pošťuchováním :-)