Nespomínala si, že jediný máte auto? Tak pri nejakej reči len tak medzi vecou nadhoď, že ostatných ľutuješ, ako musia kamkoľvek ísť pešo, že nemajú auto, že ty by si si to nevedela predstaviť. A uvidíme, či si skupinovo začnú kupovať autá :D
@Rolandzee-Zafira-Winterfell Běžně používám slovo "házet", ale u sněhu je to zaužívané slovní spojení - čerstvě napadený suchý sníh se "chybe" a ten morký uleželý se "těpe" :-D (nepochybně jde o složení materiálu a jeho fyzikální vlastnosti :-) Tyto slova se rovněž použijí rozdílně, když někomu "vychybeš" věci a někoho "vytěpeš" z baráku :-)
Komentáře
Tyto slova se rovněž použijí rozdílně, když někomu "vychybeš" věci a někoho "vytěpeš" z baráku :-)
http://www.neatorama.com/wp-content/uploads/2009/10/FBB1E89G145JL97.MEDIUM.jpg