@Černá_Alison Časopisy pro starý hnusný tlustý ženský (Hilda jistě omluví, stejně si to ale nekupuje sama :-)), který slintají nad umělými modelínami na obálce a píše se tam, co si máš oblíkat, jak se máš malovat, občas nějaký ten vtipný fejeton od KM, jak máš zhubnout, co měla Angelina Jolie včera na sobě a tak :-)
@Lady_Seans:) Ja mam predplateny iba jeden casopis a to nie je lajfstajl, ale .tyzden. Vzdy najprv precitam poslednu stranu, lebo je tam celostranovy clanok nejakeho kuchara o historii kminu, mandarinky, kurkumy, chrenu, octu, vanilky a pod. A potom prejdem dopredu, kde su uzasne reportaze casto ocenene svetovymi zurnalistickymi cenami. A vona cerstvo doruceneho casopisu.....hmmm....
@flanker.27 Styď se! Jako agresivní pacifista jsem vždy ochotna potírat vše militantní! Ještě popřemýšlím, čím natřu tebe, ale vím o jednom našeptávači, co mi dobře poradí :-p :-D
@flanker.27 Mě se náhodou tyhle vojenský srandičky líbí. Vašek má doma pěknou sbírku taky čehosi vojenskýho a plno modelů tančíků a letadýlek. Onehdá mě chtěl naštvat a říkal mi, že přemýšlel, jestli má radši mě nebo ty tančíky. Mě se hrozně líbí, když se třeba podívá na nějakej rozmazanej obrázek z WW2 a okamžitě řekne: tank XY123. To nechápu, jak to někdo může rozeznávat. Tohle taky umíš? :-)
@Hildegarda Tak babi má to Marianne a my potom ještě tak nějak celá rodina Živou historii. Jo a holčičky ještě Mateřídoušku. :-) A máš pravdu, vůně čerstvého časopisu je prostě uňoňuňo. :-D
@Chmur Já vždycky hrozně chtěla tohle kladivo. Jednou jsem ho viděla v sadě nářaží pro ženy - byla celá růžová!!! Strašně jsem ji chtěla, bohužel jsem byla pouhá podržtaška (konkrétněji podržplovoucípodlaha), neměla u sebe peněženku ani kartu a můj zlý otec mi ji odmítl koupit a příště už ji neměli :'-(
@Černá_Alison Když ono tom rostlo se mnou. Jednou, to mi bylo asi 8, jsem doma našel Němečkovy Válečná letadla 3, pak Hubáčkovo Moře v Plamenech, pak ještě Vojenské dějiny Československa a už jsem tomu propadl...
Vím, že bych se měl stydět, ale když mě baví jak ta historie, tak ty technický serepetičky. Ostaně bych se nedivil, kdyby taková Vlčačka neodebírala něco podobnýho...
Ono je to BTW užitečné o tom znát, páč si člověk nenechá nakecávat pitomosti. A zrovna ATMko má podle mě slušnej kredit, neni to žádná bigošská srajda. Např. v časech radarových to byl prakticky jediný mainstream časopis, který o záměru publikoval skutečně odborné a dost kritické články.
Ale nikdy jsem neotevřel Báječné borce v bagančatech. Domnívám se, že jde o poťouchlé narážky na naši sexualitu =D
@Chmur Ne, táta kdysi odebíral Střeleckou revue, ale už dávno ne. Zbraně a náboje jsem občas prolistovával v časech policejně akademických v naší školní knihovně, ale to byla součást uniformy. Víc mě bavilo střílet než si o tom číst (prošli jsme od sportovní vzduchové pistole až k ostřelovacím puškám, jej, to byly časy...).
@flanker.27 ne žádná taková narážka na báječné borce v bagančatech tam není :-) popravdě bylo velmi obtížné najít dva zápasící chlapy v blátě (většinou jen ženské) a ti zbývající právě byli báječní borci v bagančatech a to i nahoře dole všude bez. Ale taková svině nejsem, takže jsme našla dvě velmi mužné a solidní postavy oblečené :-) (ten dojem můžou vyvolávat jen vaše blažené obličeje, ale za ty si můžete sami - to na mne neházejte :-D)
Taky jsem byl majitelem zbrojního průkazu a absolvoval střelby (bylo to součást výuky), ale zbraně mi nikdy k srdci nepřirostly. Spíš mě děsí. Proto bych asi ani žádnou střelnou zbraň nechtěl.
Komentáře
Ja mam predplateny iba jeden casopis a to nie je lajfstajl, ale .tyzden. Vzdy najprv precitam poslednu stranu, lebo je tam celostranovy clanok nejakeho kuchara o historii kminu, mandarinky, kurkumy, chrenu, octu, vanilky a pod. A potom prejdem dopredu, kde su uzasne reportaze casto ocenene svetovymi zurnalistickymi cenami. A vona cerstvo doruceneho casopisu.....hmmm....
Ja som este zabudla, ze odoberam Sikovnicka, ale to nie je pre mna :)
@Hildegarda Tak babi má to Marianne a my potom ještě tak nějak celá rodina Živou historii. Jo a holčičky ještě Mateřídoušku. :-)
A máš pravdu, vůně čerstvého časopisu je prostě uňoňuňo. :-D
Odebíráš i časopis Válka REVUE a Zbraně a náboje?:-))
Spíš než Pan X a Pan Y jsme kladný a záporný náboj. Já jsem pochopitelně ten kladný:-)
@Chmur Máte to marné :-p Rozhodnutí již padlo :-)) Váš vzájemný antagonismus tomu dodá tu pravou soupeřivou šťávu :-)
Pro nezajištění tohoto fóra proti vynášení fotek a fulltextu raději odstraněno s ohledem na...no prostě na ty dva :-)
Vím, že bych se měl stydět, ale když mě baví jak ta historie, tak ty technický serepetičky. Ostaně bych se nedivil, kdyby taková Vlčačka neodebírala něco podobnýho...
Ono je to BTW užitečné o tom znát, páč si člověk nenechá nakecávat pitomosti. A zrovna ATMko má podle mě slušnej kredit, neni to žádná bigošská srajda. Např. v časech radarových to byl prakticky jediný mainstream časopis, který o záměru publikoval skutečně odborné a dost kritické články.
Ale nikdy jsem neotevřel Báječné borce v bagančatech. Domnívám se, že jde o poťouchlé narážky na naši sexualitu =D
@Chmur Ne, táta kdysi odebíral Střeleckou revue, ale už dávno ne. Zbraně a náboje jsem občas prolistovával v časech policejně akademických v naší školní knihovně, ale to byla součást uniformy. Víc mě bavilo střílet než si o tom číst (prošli jsme od sportovní vzduchové pistole až k ostřelovacím puškám, jej, to byly časy...).
:'-(
@flanker.27 život není fér :-p nic jiného jsem nenašla :-)