Lampárna

upraveno 31. října 2015 v Rozličný pokec
1373840424364

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Branislav_Gepeto Tak já jsem jedním z létomilů. Nemám ráda zimu = chlad, mrznu do 15 stupňů, nesnáším sněhovou břečku ve městě, nesnáším oblíkání si 30 vrstev, šněrování zimních bot, nenávidím, když ze zimy vlezu do přetopené místnosti, nesnáším, že v zimě nemůžu jezdit na kole, nesnáším brzké stmívání, nesnáším dny bez sluníčka a po celou zimu bývám vždycky děsně nachcípaná.
  • upraveno 15. června 2013
    mne sa dosť čast, aj minule, opálili lýtka, a "spodné nohy, na hrebenovke v Západných Tatrách ;o ;D

    @Branislav_Gepeto ..tak to by si asi nebol moc velkým fanušikom jedneho sveta :
    *..arid, desert planet Arrakis, also known as Dune.." :twisted: :onfire:

    bwt., ešte som sa nedostal ju čítať/zkuknúť, -jaká je tá Narnia knihy / filmy - neco jako seria Might & Magic ? :P
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Rolandzee-Zafira-Winterfell Narnie je pohádka pro děti, takže mně se líbí, ale pokud nemáš rád pohádky, tak se ti to líbit nebude.
  • Narnie je jak šli všichni do nebíčka a pak už jen gengy ledních medvědů...s přestávkama jsem přetrpěla první díl :-p

    Ad opalování - my jsme taky tvaroháčci, co se spaří jako prasátko, sloupou a spálí, sloupou a spálí - přímo úměrně počtu výlezů na slunko, takže léto mám nejraději ze zabedněného bytu :-p
    Jaro nesnáším kvůli břečce. Moje doba je podzim :-) Zima mi neva, protože větší počet vrstev mi nahrazuje absence shlukování uječených drben pod okny naproti u obchodu, imrvére řvoucí kosarky(co kosí trávu a nebo spíš jen řvou a smrdí, páč tráva tam už není) a hmyz cpoucí se mi do bytu. Oblékání je malá cena za ten klid :-))
  • upraveno 15. června 2013
    to mi už pripomína(te) ten starší vtip o polnohospodároch -ked sa ich pýtali, aké je pre nich najhoršie ročné obdobie - že "jaro, léto, jesen, a zima" ;p :-)
  • upraveno 15. června 2013
    Já mám nejradši podzim a jaro, i s tou břečkou a mlhou :) k zimě mám neutrální vztah. V létě mám ráda bouřky :twisted: (samozřejmě teď nemyslím kroupy, přívalové srážky, tornáda a jiné smutné katastrofy), hlavně chvilku před tím než začne bouřit a lít, když se setmí, zvedne se vítr a vzduch voní vodou, když se v dálce ozve první zadunění.
  • Sedím přímo u těch balkónových dveří, takže ona nemovitost na zábradlí je necelé 2 metry ode mne a za týden na ní skrmím cirka 9kg slunečnice. Ale za odměnu mohu sledovat z bezprostřední vzdálenosti ornitologickou hitparádu, což je někdy úchvatná podívaná. Pro jistotu sypu i nyní (celoročně) a především za deště sem někteří jedinci chodí na přivýkrm pro své hladovité potomstvo. Z tohohle pohledu je pro mne zima obzvlášť krásná a zajímavá :-)
  • @Dreamer takže, taká *malá noční boure ? ;P ( :twisted:) 8-)
    vidím, že je nás tu viac takíchto romantikov /classic ;D :-D

    @Černá_Alison no zima je velice fajn, najma v tom v prípade ak zrovna ty nemusíš odklízeť tie haldy snehu z chodníka a celeého dvora (nj.., barák y.. )
    - čo mi pripomenulo další vtip - ten o prestahovaní sa do divokej, nádhernej lesnatej prírody v Massachussetts..:twisted:
    a le ak ti odklízení snehov nevadí, o to lepšie ;)
  • @Rolandzee-Zafira-Winterfell A kdo myslíš, že házel všechen ten sníh? :-)) Včetně vjezdu pro auto.
    "Večer to odhážu
    namažu záda
    ráno se obudím
    a zas kurva padá"
    :-D :-D :-D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • upraveno 15. června 2013
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Tak jsem se dneska poctivě mazala opalovacím krémem a byla pod slunečníkem...a už nemůžu ani zvednout ruce :onfire:
    Vynálezce Panthenolu by si zasloužil nobelovku!
  • Mi stačilo nevytáhnout čumák z baráku :-p (akorát teď jsem byla zalít kaktusy na balkoně - můj geniální tah -na parapet i do truhlíků narvat kaktusy :-D vánoční a velikonoční v první řadě - ty jsou převislé a ostatní v druhé řadě...a nemusí se to zalívat denně :-p)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Černá_Alison Když já jsem, kráva jedna blbá, hrozně hodná a slíbila jsem pomoc na závodech. Takže jsem neměla na výběr...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Alison:
    Aj našemu psovi praskali, dokonca sme sa mu snažili na to nejako narvať vydlabanú ponožku, ale blbo sa mu v tom chodilo a aj tak mu to padalo. Tak sme mu tie packy vždy rýchlo umývali, keď sme prišli domov. U mňa utrpel kúsok topánky, kde sa vytvorila diera, ale bol som príliš lenivý, ísť si kúpiť nové a zrovna tieto boli perfektné, vysoké a sedeli mi, takže som tú malú škárku pretrpel, aj keď za obeť padlo pár ponožiek.

    Jupka používa moja babka, človek to pochytí a ťažko sa toho zbaví. Je to výraz pre mikynu. :)
  • @Branislav_Gepeto A nemáš doma nějakou pravou, moc bych chtěla vidět fotečku tebe v tamté tradiční věci. Prosím prosím prosím :-)
  • @Krisa Dobré skutky bývají tvrdě trestány :-)

    @Branislav_Gepeto jach tak :-) My doma zas pravíme "kvikina", tak si z toho nic nedělej :-) Jen mne to skutečně zaujalo. Neboj, naša babi se taky občas vytasí s pojmenováním dobovým :-)
    Jen to teď budu mít před očima - Bran v jupce :-))
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • @Branislav_Gepeto Já chci fotku vašeho kroje! Prosím prosím :-) (U nás žádné nejsou a nebyly :( )
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ani neviem či to bol nejaký špecifický bytčinsky kroj, skôr len taký kroj. Bolo to viac menej čistobiele, maximálne nejaké tie dekorácie prišité. Ale inak obyčajná krojová košeľa :D
    U nás v Bytči asi tiež kroje neboli. Tu boli akurát tak bažiny, kým sa sem niekto uráčil. Vtedy sa to myslím volalo Veľká Bytča...
  • upraveno 16. června 2013
    ...špatné vlákno :anxious:
  • Takže jste vypadali asi jako Tublatanka ? :-))
  • upraveno 16. června 2013
  • @Dreamer Francouzština je přece boží krásný ušlechtilý vznešený a hlavně neuchrochtaný jazyk! Já bych se na filmy ve FJ dívala od rána do večera :twisted:
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Francouzština záleží na nářečí :-) Některé chrochtavé mlaskavé jsou děsuplné, některé příšerně brebentivé jsou šílené, ale některé jsou libozvučné. Fakt záleží na přízvuku :-)
  • Mně Francouzština trhá uši za všech okolností :D je jen pár filmů, kde jsem ochotna ji přežít (Amelie z Montmartru, Nedotknutelní) u ostatních raději volím dabing.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.