Jen bych se rád zeptal, přinesl jsem si Pistolníka od Stephena Kinga. Nechci, slyšet nic o ději, =)ale stojí to za to číst? Jen jsem zatim do ní nakoukl, mám rozečtenou ještě jednu knihu tu nejprve dočtu a pak se možná pustim do téhle.
Já bych se rozhodoval mezi "100 rad jak přežít sám na pustém ostrově" nebo "1000 a jeden způsob, jak se dostat z pustého ostrova" či "jak si z přírodních materiálů vytvořit supervykonné rádio a zavolat jím pomoc"
Včera jsem si pochutnával na večeři, =D ale nálada pochycena při čtení Pistolníka a představy, které se mi přitom honily hlavou, mě donutily to jídlo odložit a být hlady. Ne, že by mě bylo špatně, =D spíš mě jen přešla chuť a nálada. =) Chci vědět, jaký budu mít nálady z pokračování.
Komentáře