Kdepak, oni to měli rádi :-)) A když byl krysák hodný, tak do klece dostal bochník chleba. Ten do dvou dnů vydlabal dočista a pak v něm bydlel, dokud nesežral i kůrky, takže ne déle než týden :-)
A dveře do klece měli zavřeny jen při výjimečných příležitostech, jinak pobíhali na volno. Mým heroickým počinem bylo naučit je chodit do klece bobkovat. Nebo aspoň na klec, aby to padalo dovnitř.
Komentáře
Edit : tak ne, byl onlejn dnes těsně po půlnoci, ale pak ani ťuk.
http://technet.idnes.cz/nsa-fbi-sledovani-prism-usa-soukromi-data-f15-/sw_internet.aspx?c=A130607_065544_hw_monitory_pka