Babinec aneb hnízdo zmijí

upraveno 1. února 2014 v Rozličný pokec
15455575960106

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • upraveno 5. června 2013
    @Krisa ne, prosím ne, já se bez jednorožců klidně obejdu ;-) bohatě mi stačí hrůzná představa, která mi v hlavě naskočí, když si vybavím předcházející pekelné stránky :anxious:
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Když vy mě chcete rozplakat, tak tu je něco, co spolehlivě rozpláče alespoň Krisičku :)

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Dreamer Ani malého jednorožečka? Asi jsem se vyléčila - při hledání toho pána v růžovém (kdo ví, v čem to vlastně je), jsem narazila na strašlivé věci 8-O :spike:
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @flanker.27 Proč mě chceš rozplakat? Nebuď na mě zlý :'-(
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • @Krisa Nic víc? :-D To by mohlo být vážné :-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • upraveno 5. června 2013
    To je skoro jako Leonidova socha v Termophylách :-))
    Přilba s chocholem, štít, kopí, sandále....a už nic :-D

    Edit: akorát když je to socha, tak to je umění, aby bylo jasno a ne pornografie :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Krisa Páč já tu taky pláču a jelikož Alison nerozpláče nic, tak holt muší tuto roli zastat ty :)
    To se ti bude líbit, dopadne to dobře :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. června 2013
    @Černá_Alison No proti gustu žádnej, ale srovnávat přilbu, štít a kopí s lodičkami a krajkovými silonkami... =D

    Edit: Ale tohle bylo taky umění...teda asi

    @flanker.27 Už zase jsi na mě zlý :'-(
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Jak zase? Já takový dobrák od kosti. Podívej se a uvidíš nejroztomilejšího hlodavce :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. června 2013
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Krisa Nevěřím. Takového myšáčka jsem ještě neviděl :)

    @Černá_Alison Já zapomněl. Ovšem tenhle pejsek, to by mělo být zakázané Ženevskou konvencí, to je zákeřná zbraň :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Černá_Alison Říkám že je to nehumánní zbraň.

    Tak tohle si u naší zlopsice nedovedu představit

  • @Černá_Alison chybí drogy, policajti . atd
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @flanker.27 Taky musíš zlopsici, po zaslechnutí slova "vykoupat", tahat z nejmenší škvíry v baráku?
  • @flanker.27 Neuvěřitelné, když si vzpomenu na ty ultimáta - umýt šasi nebo padej na balkón...:-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. června 2013
    1. Mám problémy se svými dlaněmi. Zdají se mi až příliš suché, nemají tu správnou hebkost jako v té reklamě. Co s tím? Lucka (12)

    Zkus vodu. Normálně si pusť kohoutek vodovodu a ruce si dej na chvíli pod něj. A můžeš klidně experimentovat - použij i mýdlo, hraj si s houbou. Zajímej se o novinky, začni uvažovat třeba o sprše. Vše záleží pouze na tobě. Zkus si umýt i nohy, tvůj přítel to jistě ocení.

    2. V poslední době jsem si všimla, že mám nějakou nažloutlou pleť. Hrozně mi to vadí, jsem terčem posměchu svých známých. Neměla bych třeba navštívit nějakého doktora? Huyan Chen (18)

    To je zbytečné, prostě se musíš smířit s tím, že Číňané jsou všichni žlutí. A pokud se ti známí smějí, nic si z toho nedělej. Prostě se usmívej, buď v pohodě a říkej si, že jsou to stejně jenom zasraní hajzlové a zasloužili by postřílet.

    3. Už dva dny chodím se skvělým klukem, panem báječným. Ve všem si rozumíme, akorát při sexu mám podezření, že svůj orgasmus jenom předstírá, aby mi udělal radost. Byla by to škoda, chceme se totiž příští týden brát a nerada bych, kdyby nám tato maličkost měla zničit naši věčnou lásku. Dá se poznat, zda je partnerův orgasmus skutečný? Monika (11)

    Bohužel, Moniko, nedá. Muži mají v těchto věcech značnou výhodu a i já mám někdy co dělat, abych zjistila pravdu. Ačkoliv jedno řešení by tu bylo. Určite jako správná dospělá žena používáš hormonální antikoncepci. Zkus ji na chvíli vysadit a pokud se ti za devět měsíců narodí dítě, budeš mít jistotu, že jeho orgasmus byl skutečný. To za to stojí, co říkáš?

    4. Mám ráda rychlý sex, ale můj přítel vždy vyžaduje předehru. Někdy mu stačí pouze kratší ouvertura k Figarově svatbě od Newyorské filharmonie, jindy ale musím vydržet třeba i Dvořáka, Smetanu a Beethovena po sobě. Vůbec nejhorší je Wágner. Honza pak nadává, že u toho usínám. Neznáte nějaké jiné typy předeher? Byla bych vám moc vděčná. Jana (28)

    Ale jistě, že znám. Zkus na svého přítele třeba masáž, to se mužům líbí. A klidně mu k tomu může hrát jeho hudba. A jak na to? Polož si ho pěkně na zem a pomalu ho vysvleč z košile. Záda mu pak natři nějakým jemným olejem, vhodný je vegetol, nebo octem. Dál už je to na tobě. Obvyklou praxí je obout si gumáky nebo kanady a párkrát se mu v nich po zádech a po hlavě přejít. V Thajsku je tohle jeden z nejoblíbenějších způsobů. Uvidíš, že bude křičet blahem.

    5. Pokaždé, když jedu v přeplněném trolejbusu, tajně osahávám strojek k označování jízdenek. Mám z toho strašně pěkný pocit. Je to normální? Někde jsem se dočetla, že takové lidi zavírají do blázince. Andrea (14)

    Máš pravdu, jestli na tebe přijdou, nejspíš tě zašijou někam na psychiatrickou léčebnu, oddělení těžkých deviací. Budeš tam sama na pokoji a každou noc tě budou navštěvovat zmrzačený údržbář s opilým kotelníkem. Jejich smrdutý dech pak budeš cítit po zbytek svého života, pokud dřív nespácháš sebevraždu. Nejspíš začneš pít a píchat si nějaký to svinstvo. Já to moc dobře znám, děvenko. Přestaň s tím, dokud je čas.

    6. Byla jsem v sobotu se svým přítelem Radkem na zábavě. Byla jsem tam ohromě šťastná, byl to překrásný zážitek. Akorát kolem půlnoci mi partner pozvracel kabelku, bundu a vlasy. Mám teď strach, že otěhotním. Jaká je pravděpodobnost? Katka (16)

    Celkem vysoká. Bohužel to nelze přesně vyčíslit, zde také záleží na různých okolnostech. Kolik toho vypil, jaké množství, zda měli sňatky v příbuzenstvu, jestli bere nějaké prášky .. Počítej možnost tak padesát na padesát, nebo si nech poradit od publika.

    7. Hrozně mi vadí, že při milování mají moji partneři zavřené oči. Nevím potom, zda jsou se mnou spokojeni a jestli z toho mají stejně nádherný pocit. Magda (38)

    Ahoj Magdi, my už se přece známe. Pracovala jsem na klinice ve stejné době, kdy ty jsi se tam léčila ze svých nekrofilních sklonů. Jak vidím, nepříliš úspěšně. Budeš se muset smířit s tím, že tví milenci mají oči jednou provždy zavřené. Strašně ráda bych ti pomohla, ale já jsem pouze doktorka psychiatrie. U mě své štěstí nenajdeě. To budeš muset u nějakého chirurga či patologa. Přeji hodně štěstí.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.