Můžete mi dámy sakra vysvětlit, jaká temná zákoutí internetu to navštěvujete, že narazíte na takové hrůznosti, který jsou na předchozích čtyřech stránkách? :D Vyjímám z toho plešaté morčátko a štěně s hlavou v plechovce, ale ty ostatní věci jsou fakt zvrácený :D
Spíř říká - ta v černém je moje manželka. Která? Kterákoliv :-p
A ještě mi kámoš poslal hezký vtip :-) Lékař se ptá pacienta: "Dodržel jste moji radu a jedl jste přesně to, co jí průměrné dvouleté dítě?" Pacient: "Ano. Měl jsem kus omítky, papír, dvoukorunu, korálek, žížalu a hrst písku."
@Dreamer Mě se víc líbí ty kolový, to bych mohla cyklistikovat v šatech a nikdo by se mi za to nesmál (sice normálně jezdím v sukních a šatech, ale moje okolí s tím má hrozný problém :-))
Komentáře
Predstav si, ako muslim ukazuje fotku svojej rodiny... Tamtá na pravo je moja matka... Ktorá? No predsa tá v čiernom :D
A ještě mi kámoš poslal hezký vtip :-)
Lékař se ptá pacienta: "Dodržel jste moji radu a jedl jste přesně to, co jí průměrné dvouleté dítě?"
Pacient: "Ano. Měl jsem kus omítky, papír, dvoukorunu, korálek, žížalu a hrst písku."
@Tom fčko, to chci! Ale áčko taky není špatný :-D