@MissUtahraptor v druhé sérii už nebyl? :-D Já měl za to, že jo... Tak jako tak tam prostě měl být. Kdykoliv byl záběr na briefing Starkovic armády (a Rob snad ani v jiných záběrech nebyl =D ) Umber tam vždy byl a plnil svou knižní roli. Najednou má Rob jediného velitele Černourybu (kterej je mimochodem strašnej). Řekl bych, že tahle dějová linka je celá nějak zazděná :roll:
@Montezuma3 Malé postavy vytvářejí "živý" svět. Neříkám, že Umber konkrétně je top, kterej tam musí být, ale proč jeho zmizení aspoň nevysvětlili? Nebo vysvětlili? :-k :?:
Vzhledem k tomu, že se vůbec obtěžovali ho obsadit v první sérii, tipuju, že spíš ten herec neměl v době natáčení čas... Ale na svatbě bude chybět. :( Stejně jako Smalljon a Mormontice...
Nevím co se komu nelíbí na Ros - já osobně jí vděčím za mnohé. Přes ní jsem se vlastně dostal k Písni. Tedy přes první sérii seriálové Hry o trůny a na té mne mimo jiné mimořádně zaujal jeden Rosin hezký full frontal.
Vidím že jsem si s tou chudinkou Ros dost naběhl :-D .@Branislav_Gepeto Popravdě řečeno, zklamání to trochu bylo - na zrzky sice moc nejsem, ale jinak se mi tahle seriálová postava moc líbí (hlavně vizuálně) a scénáristům jsem ji připsal k dobru.@Rolandzee-Zafira-Winterfell Schválně jsem to našel, neb celý seriál pilně ukládám na externí HDD. Takže: už v první epizodě si to Ros rozdává s Tyrionem, tam jí to dost sluší, ale onen výše zmíněný full frontal je k vidění v 5. dílu, 37 minutě, když jí natírá Theon.
@Thorar Dnes už je to jen takový vtípek, Píseň - hlavně a především ve své knižní podobě - mne úplně pohltila, ale když předloni začali vysílat Hru o trůny, říkal jsem si že by tenhle seriál mohl být dobrý i když co se sexu a násilí týče, na Spartaka nemá (ačkoliv na toho nemá asi nic kromě porna a záběrů z jatek :-D ). GRRM jsem do té doby znal a ctil jen jako autora kvalitní sci-fi jako Písečníci, Doupě červa atd. a o Písni jsem věděl jen díky několika letitým recenzím v Ikarii.
Komentáře
Tak jako tak tam prostě měl být. Kdykoliv byl záběr na briefing Starkovic armády (a Rob snad ani v jiných záběrech nebyl =D ) Umber tam vždy byl a plnil svou knižní roli. Najednou má Rob jediného velitele Černourybu (kterej je mimochodem strašnej). Řekl bych, že tahle dějová linka je celá nějak zazděná :roll:
Ale na svatbě bude chybět. :( Stejně jako Smalljon a Mormontice...
:-P v kt. dieli bola
To muselo byť nepekné sklamanie, že ten zlý GRRM ju do kníh proste nedal.
http://winteriscoming.net/2013/05/grrm-confirms-red-viper-mace-magnar-being-cast/
Mace, konečně.
Oberyn - už vidím jak tam hodí Orlanda Blooma :anxious: