@Riv Já tam nechápu tu logiku, v čem by ti roboti měli bejt účinnější než pořádná raketa mezi oči. Jo, a jak v jednom traileru nalítává F-22 až k tý potfoře, nechápu proř tak na blízko a hlavně proč F-22, taková A-10 by na to byla poněkud vhodnější...
Jo, je to Del Toro, ale radši bych od něj viděl něco jako Faunův labyrint než tohle.
Třeba si ta stíhačka nenalétla až k té potvoře, ale ta potvora si naběhla až k té stíhačce. A proč do nich nestřílet rakety? Mno možná protože by jim to nic moc neudělalo. Nebo protože by se prostě netrefily (je to velké, hýbe se to, může to běhat, skákat, plavat a létat, může to házet věci a možná vůbec nevyzařuje teplo)
Captain Phillips, zrovna jsem to sem chtěl nahodit :-)
@Montezuma3 To mi připomíná, jak nemohli trefit Godzillu :) Lidi maj ovšem zvláštnmí představy o kinetice. Ona rána pěstí od takovýho robota, kterou by při vlastní váze vydržela ta ocel, ze který je postavenej, by nebyla nic moc, rozhodně míň než obyčejnej granát z tanku :)
Vim, že působim jako suchar, ale to je přesně jeden z těch případů, kdy mi rozum chce odpochodovat do sousední galaxie. I když to pořád asi bude snesitelnější než autoboti :) Co mě rozesmálo, je jak v druhým traileru nese rodot tu lodičku coby zbraň :)
Jo, teď jsem si všimnul, že Sandra Bullock má na skafandru ruskou vlajku. Teď se trochu bojim, že se bude pokoušet dělat takovej ten "ruskej" přízvuk, jak maj v emerickejch filmech ve zvyku.
Jo, už je první trailer na Stalingrad, ale abych řekl pravdu není to zrovna to co bych si představoval. Kromě trochu umělýho vizuálu mi vadí me příliš dobře udělaná konverze T-34 do Pzkpfw IV. Když to porovnám s technicky dokonalou Brestskou pevností, řekl bych, že tohle budou trochu druhé housle. Nu, zde to je:
@Everett_Young Však píšu, že to neni tak úplně to v co jsem doufal. Zmíněná Brestská pevnost je perfektně odvedená práce, která nevypadá jako natočená před zeleným plátnem, projížděj se tam Pz III, nevypadá to digitálně...
@flanker.27 Jak se snažím v militaristické kinematografii udržovat přehled tak tohle je pro mě novinka.Nevypadá to špatně i když nejlepším Stalingradem asi zůstane tenhle http://www.csfd.cz/film/26591-stalingrad/ ,i když ten Ozerovův taky nebyl špatný...
@NesijícíKraken Já doufal, že to bude vypadat víc jako předchozí Bondarčukova 9. rota nebo zmíněná Brestská pevnost, kterou považuju za nejlepší válečnej film posledních cca 20 let (pravda, zas tolik jich nebylo).
Komentáře
Muhahá, takže to nebyl zbytečný den :-P ;)
Já tu knihu mám doma (nebo jsem měla). Kdysi jsem ji rozečetla a po pár kapitolách odložila. Zoufale mě to nebavilo.
Jo, je to Del Toro, ale radši bych od něj viděl něco jako Faunův labyrint než tohle.
Captain Phillips, zrovna jsem to sem chtěl nahodit :-)
A ještě tohle:
http://movies.uk.msn.com/trailers-and-clips?videoid=4b4fcd19-78bc-45aa-b969-02421955a50e&src=v5:share:sharepermalink:&from=sharepermalink
Lidi maj ovšem zvláštnmí představy o kinetice. Ona rána pěstí od takovýho robota, kterou by při vlastní váze vydržela ta ocel, ze který je postavenej, by nebyla nic moc, rozhodně míň než obyčejnej granát z tanku :)
Vim, že působim jako suchar, ale to je přesně jeden z těch případů, kdy mi rozum chce odpochodovat do sousední galaxie. I když to pořád asi bude snesitelnější než autoboti :) Co mě rozesmálo, je jak v druhým traileru nese rodot tu lodičku coby zbraň :)
Jo, World's End už jsem dal :)
Jak se snažím v militaristické kinematografii udržovat přehled tak tohle je pro mě novinka.Nevypadá to špatně i když nejlepším Stalingradem asi zůstane tenhle http://www.csfd.cz/film/26591-stalingrad/ ,i když ten Ozerovův taky nebyl špatný...
Pokud jde o válečné filmy tak jsem "poslední" dobou příjemně překvapený asijský produkcí http://www.csfd.cz/film/278454-pohwa-sogeuro/ http://www.csfd.cz/film/233786-hrdinove-valky/ http://www.csfd.cz/film/182330-pouta-valky/ http://www.csfd.cz/film/289557-kvety-valky/
Ty asijský na mě bejvaj takový "moc jiný" :)