Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT
Ahojte lidi!
Už dlouho tady pročítám všechny příspěvky, spoilery, názory a musím říct, že je tady hrozně fajn parta. Proto jsem se rozhodla nakonec vystoupit z anonymity a také se Vám ukázat. Tedy, nechci ukazovat sebe, ale svůj projekt, který se jmenuje /jak originálně/ Měsíc Písně ledu a ohně. Součástí je také velká hádací soutěž pro všechny fanoušky tohoto úžasného světa od George Martina o mnoho věcných cen - knihy, trička, odznáčky nebo hrací karty. Projekt vznikl jako podpora vysílání třetí série a sama stanice HBO přislíbila ještě další ceny.
Princip je hodně jednoduchý, každý den bude připravena rýmovaná hádanka, která bude odkazovat na nějakou postavu. Úlohou soutěžících je pak tu postavu uhodnout. Jak jsem tak koukala, spoustu z Vás toho ví o Písni mnohem víc než já, takže asi nejsem úplně způsobilá něco podobného pořádat, ale už jsem se do toho pustila a ustupovat určitě nebudu :)
Tak kdyby Vás to třeba zaujalo, stačí se podívat na moje webovky, kde se dozvíte víc.
http://laurdes.cz/?p=1493
Jestli jsou nějaké dotazy, ptejte se, ráda odpovím :)
Už dlouho tady pročítám všechny příspěvky, spoilery, názory a musím říct, že je tady hrozně fajn parta. Proto jsem se rozhodla nakonec vystoupit z anonymity a také se Vám ukázat. Tedy, nechci ukazovat sebe, ale svůj projekt, který se jmenuje /jak originálně/ Měsíc Písně ledu a ohně. Součástí je také velká hádací soutěž pro všechny fanoušky tohoto úžasného světa od George Martina o mnoho věcných cen - knihy, trička, odznáčky nebo hrací karty. Projekt vznikl jako podpora vysílání třetí série a sama stanice HBO přislíbila ještě další ceny.
Princip je hodně jednoduchý, každý den bude připravena rýmovaná hádanka, která bude odkazovat na nějakou postavu. Úlohou soutěžících je pak tu postavu uhodnout. Jak jsem tak koukala, spoustu z Vás toho ví o Písni mnohem víc než já, takže asi nejsem úplně způsobilá něco podobného pořádat, ale už jsem se do toho pustila a ustupovat určitě nebudu :)
Tak kdyby Vás to třeba zaujalo, stačí se podívat na moje webovky, kde se dozvíte víc.
http://laurdes.cz/?p=1493
Jestli jsou nějaké dotazy, ptejte se, ráda odpovím :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.

Komentáře
Jak já si tu ležím,
né tak živá jak kdysi,
pozici si střežím,
hned vedle medové mísy.
Nyní již jsem trávena,
v břiše velkého válečníka.
Oběť hezky dávena,
kvůli jedu ničomníka.
Jak poklad jsem pod stromem zakopán
našel mě sžehlého hradu pán
oblíbilo si mě velké zvíře.
Můj přítel stále nevěří,
že dává si mě k večeři.
Povodne som chcela napisat ako vzdy vsetko bez diakritiky, ale to by si si mohla vziat osobne :)
Myslím, že dneska vím... :)