Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT
Ahojte lidi!
Už dlouho tady pročítám všechny příspěvky, spoilery, názory a musím říct, že je tady hrozně fajn parta. Proto jsem se rozhodla nakonec vystoupit z anonymity a také se Vám ukázat. Tedy, nechci ukazovat sebe, ale svůj projekt, který se jmenuje /jak originálně/ Měsíc Písně ledu a ohně. Součástí je také velká hádací soutěž pro všechny fanoušky tohoto úžasného světa od George Martina o mnoho věcných cen - knihy, trička, odznáčky nebo hrací karty. Projekt vznikl jako podpora vysílání třetí série a sama stanice HBO přislíbila ještě další ceny.
Princip je hodně jednoduchý, každý den bude připravena rýmovaná hádanka, která bude odkazovat na nějakou postavu. Úlohou soutěžících je pak tu postavu uhodnout. Jak jsem tak koukala, spoustu z Vás toho ví o Písni mnohem víc než já, takže asi nejsem úplně způsobilá něco podobného pořádat, ale už jsem se do toho pustila a ustupovat určitě nebudu :)
Tak kdyby Vás to třeba zaujalo, stačí se podívat na moje webovky, kde se dozvíte víc.
http://laurdes.cz/?p=1493
Jestli jsou nějaké dotazy, ptejte se, ráda odpovím :)
Už dlouho tady pročítám všechny příspěvky, spoilery, názory a musím říct, že je tady hrozně fajn parta. Proto jsem se rozhodla nakonec vystoupit z anonymity a také se Vám ukázat. Tedy, nechci ukazovat sebe, ale svůj projekt, který se jmenuje /jak originálně/ Měsíc Písně ledu a ohně. Součástí je také velká hádací soutěž pro všechny fanoušky tohoto úžasného světa od George Martina o mnoho věcných cen - knihy, trička, odznáčky nebo hrací karty. Projekt vznikl jako podpora vysílání třetí série a sama stanice HBO přislíbila ještě další ceny.
Princip je hodně jednoduchý, každý den bude připravena rýmovaná hádanka, která bude odkazovat na nějakou postavu. Úlohou soutěžících je pak tu postavu uhodnout. Jak jsem tak koukala, spoustu z Vás toho ví o Písni mnohem víc než já, takže asi nejsem úplně způsobilá něco podobného pořádat, ale už jsem se do toho pustila a ustupovat určitě nebudu :)
Tak kdyby Vás to třeba zaujalo, stačí se podívat na moje webovky, kde se dozvíte víc.
http://laurdes.cz/?p=1493
Jestli jsou nějaké dotazy, ptejte se, ráda odpovím :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.

Komentáře
@Phoebea Už jsi odhlasovala?
"Gendry
Vzpomíná na matku, která měla žluté vlasy a zpívala mu, když byl malý.
Spřátelil se s Aryou, která se nejdřív vydávala za kluka – proto ten „hermafrodit“ (ale tohle slovo mě dneska nejdřív pořádně zmátlo :) )"
Sladinka byla hermafrodit (obě pohlaví najednou, Arya neměla obě najednou, takže je to spíš transsexuál) :D
Našel jsem v knize dokonce citaci se zpěvem: „Naše matka nám zpívávala, když jsme byly děti. Mému bratrovi a mně. Vždycky říkávala, že nezáleží na tom, jaký máš hlas, pokud se ti píseň, kterou zpíváš, líbí.“ Grešle Tyrionovi
A žluté vlasy bude buď někdo z Lannisterů, kterří zavinili smrt jejího bratra nebo ser Oswell Kettleblack, který je najal, aby účinkovali na Joffreyho svatební hostině.
I "sourozenci" jdou vysvětlit, jako trpaslíci, které zabili místo Tyriona, ale uznávám, že tady je Gendry lepší ;)
Vaše názory?
Na Grešli sice líp sedí ten hermafrodit, ale na Gendryho zase ten první řádek. To, že si vzpomněl na žluté vlasy a zpěv matky mělo v příběhu alespoň nějaký význam, narozdíl od Grešle...
Zpěv - vystoupení na Joffově svatbě
Žluté vlasy - brácha, kterého zabili místo Tyriona
Hermafrodit - Sladinka
Sourizenci - trpaslíci zabití místo Tyriona
Mno, ale diskutovali jsme přece o tom zpěvu, že. Ve wiki je jenom o žlutých vlasech a nikdo zde si skutečně není jist, jestli tam byl i zpěv. Máte někdo citát?
Ale nakonec jsem napsala jinou odpověď.
Edit: Ale zklamalo mě, že tam jsou části, které sedí na Grešli líp, to předtím nebylo, vždy šlo říct, na kterou postavu to "sedí nejlíp"