Nechcem prudiť, ale je divné ako hovorí o tom, ako je Mance cítiť okolo Cidrána (či jak sa volá), keď nečítal knihy, takže neviem ako vie, ako má byť cítiť taký Mance. A ak knihy čítal, tak si Manceho (teraz neriešim vzhľad) predstavujeme charakteristikou a atmosférou úplne inak.
Ale aby bolo jasné, ja som aj tak z tých, ktorým ten herec hrajúci Manceho moc nevadí, jasné, že to nie je ten charizmatický, energetický Mance, ale stále môže zahrať niekoho kedysi mladého, kto si ničo uvedomil, preto zdrhol za Zeď a až teraz sa objavuje. A okrem toho ten seriál už je tak poupravovaný, že ja toho Manceho pomaly ani necítim ako nejakú obrovskú tragédiu. Už mi aj prestáva vadiť Ros (ale srandu si z nej robiť neprestanem :D Pozor... Nie z herečky... z Ros).
Musím však povedať, že Kit nie je až taký veľký blb, pod ktorým som si ho predstavoval (za to môže rola Jona Sneha, nie to, že by som ľudí súdil :anxious: ) :D Neradno súdiť knihu podľa obalu.
Komentáře
Ale aby bolo jasné, ja som aj tak z tých, ktorým ten herec hrajúci Manceho moc nevadí, jasné, že to nie je ten charizmatický, energetický Mance, ale stále môže zahrať niekoho kedysi mladého, kto si ničo uvedomil, preto zdrhol za Zeď a až teraz sa objavuje. A okrem toho ten seriál už je tak poupravovaný, že ja toho Manceho pomaly ani necítim ako nejakú obrovskú tragédiu. Už mi aj prestáva vadiť Ros (ale srandu si z nej robiť neprestanem :D Pozor... Nie z herečky... z Ros).
Musím však povedať, že Kit nie je až taký veľký blb, pod ktorým som si ho predstavoval (za to môže rola Jona Sneha, nie to, že by som ľudí súdil :anxious: ) :D Neradno súdiť knihu podľa obalu.
Ci ty si zase necital cely rozhovor? ;)